Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3hete múlott el előző mensim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hete múlott el előző mensim másnap feküdtem volna le 1. vkivel Ép a szűzhártyám Nem feküdtünk le mégsem defelhúztuk az óvszert. Most jövő7tenkell +jönnie köv Mensemnek Ugye nem lehetek terhes? Félek tőle miközben felhúzza akotont nemkerül rá sperma?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 19:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
....szóval három hete július 26.án volt menstruációm utolsó napja.És 27.én feküdtem volna le életemben először valakivel.Felhúzta az óvszert,(pl:itt félek attól h miközbe felhúzta sperma volt a kezén,és hogy kerülhetett e az óvszerre),de nem történt tovább semmi,meg nem történt meg,be sem dugta satöbbi..Amúgy meg azért nem történt meg,mert mikor rámfeküdt alig kaptam levegőt..Amugy meg nem kövér egyáltlaán.Most légyszi ne röhögjetek ki,mert ezt kínosnak találom...:-(...És már szeretnék,de igy nem tudom hogy legyen...Ő is szűz.Ő 18,én meg16.
2009. aug. 14. 21:47
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor elárulnád,hogy mért félsz a terhességtől,ha nem is dugta beléd a péniszét?(akár spermás volt,akár nem) - így tui nem lehetsz terhes.Amúgy meg ne nehezedjen rá egész testsúlyával,tartsa csak szépen meg magát,vagy ha nem megy,akkor inkább Te legyél fölül.
2009. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
bocsi higy kérdezem:-S de az úgy elsőre nem fáj jobban,mint alapból?
2009. aug. 14. 22:32
 14/18 anonim ***** válasza:

azt hiszem a kérdezőnek egy általános félelme az, hogy valahogy az óvszer külsejére sperma kerül. hát vigyázzatok.

de igen elsőre általában jobban fáj, de ezt már 500X megkérdezték... külön topic is van a szüzességgel kapcsolatban ám...

szerintem inkább hanyagold ezt a szex dolgot, mert innen látom, hogy nem vagy felkészülve............................................

2009. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele,inkább várd meg míg érettebb leszel agyilag. Vagy járj utána egyáltalán mi is az a szex és hogyan kell csinálni.
2009. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Miért azért mert szeretem meg szeretnénk ezt,akkor inkább mégsem? :-( Szzerintem elsőre mindenki igy volt../van..

Mármint h ugytűnik h eről az egész témáról alig tudok valamit..:-(

2009. aug. 15. 11:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Majd idővel többet fogsz tudni róla. Addig inkább csak pettingeljetek. Az gondolom tudod mi:)
2009. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
csináltuk
2009. aug. 15. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!