Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy néztek ki azok a srácok/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néztek ki azok a srácok/férfiak, akikkel jártatok, vagy aki tetszett nektek? Volt köztük hasonlóság?

Figyelt kérdés
Érdekes, úgy tűnik, mindig hasonló kinézetű férfiakat találok vonzónak. Pedig ezt tudatosan még sosem fogalmaztam meg, hogy milyen számomra az "ideális kinézetű férfi". Más is felfedezett már ilyet?
2012. nov. 15. 22:57
 1/10 lila nyuszi ***** válasza:

Magas homlok, mélyen ülő szemek, fehér bőr és 180 körüli magasság, se felette se alatta nem túl jó. Na meg egészséges benyomás ami alatt nem a kondizást értem.


21/N

2012. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lilanyuszi lol?

magamra ismertem, de 15centivel magasabb vagyok mondjuk :D

2012. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nekem mindig más jön be . Mindegyikben mindig egy közös van hogy kitűnnek valamennyire a sorból (öltözködés,megjelenés...)
2012. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
velem ugyanígy van a csajokkal kapcsolatban.
2012. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindegyikük 185 cm fölött volt, tehát nagyon magasak voltak.. Főleg hozzám képest.. De ezenkívül alapból egészen más személyiségek. Volt köztük fekete hajú, szőke, volt, akinek hosszú haja volt, volt, akinek rövid. Volt sportosabb, kifejezetten vékony és mackó típus is.. Rocker discos, punk.. Tehát tényleg csak a magasság egyezett. 23/L
2012. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy tudtam, hogy kifejezetten a mediterrán típusú pasikra bukom. Előző hosszú kapcsolatomban is a pasi sötét hajú, barna szemű, nagydarab, mindenhol nagyon szőrös fajta volt. Aztán most már két éve vagyok a párommal, aki pedig nagyon is északi típus: szőke, világoskék szemű, szőrtelen, vékony - és mégis nagyon tetszik. :) Úgyhogy nálam nem vált be ez a kategorizálás. :)
2012. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is pasi vagyok és nekem is ugyanaz a kategória jön be: sötétbarna/fekete haj, zöld szemek, nagyon szép arc, kicsit húsosabb alak. Néha megnézek egy másformát is, de az nem érdekel annyira.


43F

2012. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kinézetre szinte semmi hasonlóság nem volt. Jellemre inkább.
2012. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ex #1

190 magas, barna hajú, barna szemű, mérnöknek készül, skorpió jegy, érett/normális gondolkodású, makacs, birtokló, udvarias, nem feltétlen őszinte


ex #2

170 magas, vörös hajú, zöld szemű, érettségije épphogy, bika jegy, többféle addikció, gyerekes, tapasztalt, humoros, olyan macsó típus :)


next

180 magas, szőke hajú, kék szemű, mérnöknek készül, skorpió jegy, érett/normális gondolkodású, makacs, birtokló, tapasztalt, túlzottan (néha bántón-nemcsakvelem-) őszinte



külsőre konkrétan semmilyen hasonlóság köztük :D viszont a vörösek a gyengéim, de most pl a szőkéket is észreveszem, pedig eddig egyáltalán nem kedveltem őket. nem hiszem, hogy nálam ettől függne a párválasztás :D



21L

2012. nov. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindegyiket Dávidnak hívták:'DDD De ez teljesen véletlen:D

Amúgy nem, a pasiaim között nem volt sok hasonlóság:)

2012. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!