Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm más fickó előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm más fickó előtt öltözködik szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés
Az van h elvileg véletlen kicsúszott barátnőm szájából h munka után más csávóval szokott átöltözni nem tudom ezen én nagyon felkaptam a vizet aztán meg már váltig állította h csak 1szer fordult elő és el akarta mondani de akkor h is van ez nem kéne mondjuk kiküldeni a csávót vagy akármi h már bemegy? Szóval érdekesnek tartom és azóta eléggé megváltoztak az érzéseim is iránta tudnátok segíteni szerintetek és vagyok féltékeny és ez a világ legtermészetesebb dolga?

2012. nov. 16. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem reagálod túl, én lányként nem tudnék ilyent elképzelni, csak valami nagyon különleges helyzetben és akkor is legfeljebb azt, hogy ugyanott öltözünk, de egymás után.
2012. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a természetes hogy ezen kiakadtál. Megértelek, mert sok kétség maradt benned. Mia fr***rt jó brahi más idegen fiúval együtt öltözni? Én sem értem teljesen.

Hacsak nem meleg a srác, és "jóbarátnő" zónában van, akkor jobban teszed ha előveszed valahogy a csajt ebben az ügyben.

Oké, ha nem is történt megcsalás, attól még hagyott egy megválaszolatlan kérdést.

2012. nov. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek mit kéne tennem van erre valami értelmes megoldás? :S Mert egyszerűen félek h nem lesz jó vége és a kapcsolat rovására megy.
2012. nov. 16. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha van minek a rovására menni, előbb utóbb kiderül.

Szóval kérdezd csak meg, hogy őszintén mondja el, mire volt ez jó, mert te csalódtál benne.

Ad valami választ majd valószínűleg, aztán szólítsd fel, hogy többet ne forduljon elő.

Innentől kezdve az ő lelkiismeretére lesz bízva a dolog.

2012. nov. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg túlreagálltad.

Én is együtt öltözöm a pasikkal a melóhelyemen. Amikor a lányok mennek, nem férek már be, lekésni meg nem akarom a buszt.

Nem megcsalt. Ha a barátnőivel menne el a srtandra nélküled, ott felveheti a bikinit? Mert az öltözőben a pasik semmivel sem látnak többet.

Ugyan kérlek! BÍZZÁL BENNE!!!

23L

2012. nov. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is csinálta ezt egy csaj,hogy elöttem öltözöt át,következőnek már ott dugtunk.Úgy menj el a dolog mellett,hogy itt is lehet ez s.
2012. nov. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. nem lenne kedved egyszer énelőttem is átöltözni? :D

F

2012. nov. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lifeishard ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk. Előttem is öltözött már át egy csaj (bugyi-melltartó), úgy, hogy nem volt semmi, nem is lehetett. Nem jelenti azt, hogy mutogatni akarja magát neki, de megmondom őszintén, én se mennék el mellette szó nélkül..
2012. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!