Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködik ma egy...

Hogyan öltözködik ma egy harmincon túli fickó, aki nem akar sem gyerekes, sem papás lenni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..



én vagyok aki a 2.hosszú választ írta,linkekkel:) szerintem egy 30on túli férfinek is tökéletes:)

2011. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen hordj inget. Én nő vagyok és csak akkor szeretem ha egy pasi pólóban van ha sportol. Az, hogy farmert hordasz vagy csinosabb nadrágot szerintem mindegy, de nyilván ne legyen se emo-san szűk, se rapp-esen laza. :D

A Cipőről meg talán annyit, hogy fekete vagy sötét színű legyen. Lehet edző cipő is. Linkelek pár képet. :)

De azért a stílusodat se add fel. Ja és ha szereted a rózsaszínt akkor nyugodtan, vannak csajok akiknek tetszik, én azért távol állok tőle. Számomra az eléggé nőies.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És 26/L voltam, ha ez segít. :)
2011. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A kérdés kiírását az inspirálta, hogy egyik kérdésben lefikázzák az ingpólókat, holott én ezt tartom a legjobb választásnak a fenti dologhoz.
2011. jún. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!