Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedtek olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedtek olyan fiú társaságába, aki tetszik?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még sosem volt barátom. Volt egy rossz élményem, azóta nagyon félek és nem merek nagyon megszólalni fiúk előtt. Egyszer találkoztam egy fiúval aki tetszett, de egész nap szinte másra se tudtam gondolni, hihetetlenül izgultam (de az a rosszul eső izgalom volt hogy mégse akarom...) ... Ezt szeretném legyőzni és alkalmazni a tippeket:)

2012. nov. 16. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbálok nem idiótán viselkedni, de sajnos előfordul, hogy hülyét csinálok magamból, pedig már nem vagyok tinilány. Megpróbálom nem kimutatni, mennyire bejön, amíg nem ad jeleket. Egyébként próbálok kedves lenni, barátságos, érdeklődő.
2012. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit sem csinálj, ami nem jellemző rád. Mindent úgy csinálj, ahogy egyébként viselkedni szoktál. Ja és mosolyogj rá . Ha kedvesnek, és érdekesnek talál, akkor a többi az Ő dolga.
2012. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!