Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek (/hogyan udvaroljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek (/hogyan udvaroljak) lánynak, aki első találkozásunk óta tetszik?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mit gondol rólam,de [kollégista vagyok(és ő is)és épp beteg]írtam neki egy SMS-t,azzal az üzenettel,hogy tartozom neki egy vallomással,tehát 50-50%

vagy bejön,vagy nem.MIT MONDJAK NEKI???



2012. nov. 15. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért/érthetetlenségért,azért remélem felfogható a kérdés.
2012. nov. 15. 19:30
 2/7 Dubliners ***** válasza:
Oda állsz elé és azt mondod, hogy "tetszel"!
2012. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy már ajtóstul rontottál a házba, reméld, hogy neki is tetszel.

Helyből szerelmet vallani szerintem kicsit meredek, (bár rég kinőttem már a tinilányokból, lehet működne), de én valami olyasmit mondanék neki a helyedben, hogy most, hogy a betegsége miatt nem találkoztok, észrevetted, hogy mennyit gondolsz rá, és hogy hiányzik, hogy nincs a közeledben.

2012. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy? :))
2012. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
9.osztály(F/16)
2012. nov. 15. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
sehogy! ne csinálj magadból papucsot!
2012. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 17. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!