Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkiben megmaradnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkiben megmaradnak az ilyen "első szerelmek"?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a mostani barátom előtt volt egy srác, akivel majdnem összejöttünk, de ő meghátrált és úgy tett 5 hónap után mintha mi sem történt volna. De azt a srácot úgy ismertem meg, hogy megláttam és egyből megtetszett és úgy kezdtünk el beszélgetni...de belé nem voltam szerelmes mert jóformán nem nagyon ismertem csak pár hónapot beszélgettünk, de a mostani barátomat meg nagyon szeretem, soha senkiért nem hagynám el, de van mikor így hirtelen eszembe jut az előtte lévő srác, akivel ez történt(aki mellesleg eléggé átvágott). Mindenkiben megmaradnak az ilyen "első szerelmek" ?
2012. nov. 16. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Most akkor szerelmes voltál, vagy nem? Döntsd el.

A kérdésre válaszolva, szerintem igen. Az első általában a legnagyobb, saját tapasztalat.

2012. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem is a legnagyobb,de az ember arra emlékszik legjobban.Én legalábbis.
2012. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nevezném szerelemnek, mert ez csak az ilyen kezdetleges, hogy ő jó, meg mindig csak ő, meg ilyenek és hát tette a szépet a jót és átvágott..mert ez nem szerelem, a szerelem az más szerintem
2012. nov. 16. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még nem voltál igazán szerelmes. Idővel majd elfelejted a srácot.
2012. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert most a barátom iránt teljesen mást érzek :)

Imádok vele lenni, és egyszerűen bármit megtenne értem. :)

Csak egyszer-egyszer eszembe ugrik a srác neve

2012. nov. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!