Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose lesz barátnőm, és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz barátnőm, és mit gondoltok?

Figyelt kérdés

az a baj velem ,hogy nem elutasítva lettem. igazából egyszer sem utasítottak el ,sőt kedvesek velem a lányok.de én mindig azt hiszem csak azért csinálják ezeket ,mert el akarják érni ,hogy kinyiljon a szám és kiröhöghessenek.(mert van bennem egy nagypofájú stílus is) csak félek kiengedni. túl rondának látom magam. de tényleg nem próbálkoztam még senkinél. de így gondolom nem is lesz sose igaz? de nem bírtam eddig megfejteni 16 év alatt mi hiányzik belőlem?


16F


2012. nov. 16. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
spongyabob kockanadrág
2012. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudok válaszolni erre a kérdésre.:S

Nemis nagyon értem.ezek alapján szerintme nem hiányzik semmi sem.15/L

2012. nov. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 évesen még én sem mertem egy lánynál sem kezdeményezni, pontosan azért, amiért te is, én is nagyon rondának látom magamat. Aztán 21 évesen először megmertem lépni a kezdeményezést, elutasítottak, aztán tovább próbálkoztam, minden héten legalább egy napot erre szánta, de csak gyűltek az elutasítások, míg végül egy lány szabályosan kigúnyolt, hogy hogy n ézek ki. Azóta egy lánynál sem próbálkozom soha többet. Ronda vagyok, ez van, sosem lesz párom.
2012. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak akkor fogadd meg a tanácsomat: NE AKARJ BARÁTNŐT!!!!!!! Sok problémától menekülsz meg. Vannak sokkal jobb dolgok is az életben! Hidd el. :)
2012. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még három év hiányzik belőled, aztán mehetsz végre prostizni! Addig meg húzd meg magad, és vészeld át az ínséges időket. A tenyered jó szolgád lesz ebben, azzal kilehet húzatni a nehézségeket.

Hogy mi hiányzik belőled? Egy szó hiányzik. Bevállalósság.

Ez nélkül hagyd nyugodtan a fenébe ezeket a szerinted is rossz gonosz boszorkákat. Érzed te is ,hogy csak körberöhögni akarnak, akkor minek is vágynál te ezeknek a társaságára. Akivel nem szimpatizálunk, azt nem is kedveljük,ezt érdemes szem előtt tartani!

2012. nov. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ipso ***** válasza:

"az a baj velem ,hogy nem elutasítva lettem. igazából egyszer sem utasítottak el ,sőt kedvesek velem a lányok.de én mindig azt hiszem csak azért csinálják ezeket ,mert el akarják érni ,hogy kinyiljon a szám és kiröhöghessenek."


A lányok nem ilyen tapintatosak, hidd el, ha ki akarnak röhögni, nem várnak vele.


Így egyébként tényleg nem lehet... jól látod. Próbálkoznod kell.


Ha kiröhögnek a viselkedésed miatt, akkor meg próbáld megtudni, konkrétan miért röhögtek ki, konkrétan mit kell máshogy csinálnod.

2012. nov. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
légy bátor, és nyisd ki a szád:) nyílj meg, mutasd meg az igazi személyiséged. a barátom 17 éves, és én vagyok az első barátnője. ő is cikinek tartotta, hogy még nem volt barátnője, sőt, az első csókját is tőlem kapta. én egyáltalán nem tartottam cikinek, hiszen mostanában sok srác azt csinálja, hogy minden hétvégén más csaj szájában van, és ez fordítva is igaz. csak találd meg azt a lányt, aki türelmes veled, és úgy szeret, ahogy vagy. nekünk sikerült:) 15/L
2012. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!