Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hosszútávra összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hosszútávra összejönnétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés
Egy olyan férfival, akinek van 1 db diplomája, komoly dolgokról iszonyat komoly a gondolkodása, felelősségtudatos, okos, munkája van. Viszont: az életről egy kicsit más a felfogása mint az átlagnak: nem akar a munkájának a rabja lenni, nem akar örökké stresszelni, élni akar: kipróbálni sok mindent, utazni, élvezni az életet, jól érezni magát a lehető legtöbb pillanatban, a zenekarával fellépéseket adni, italozni stb., és ezek miatt ugyan nem keres sokat. Nem él luxusban, de tiszta, és az alapvető dolgokra a pénzt képes megkeresni magának. Tulajdonsága a hűség és a folyamatos ökörségáradat :D. Igen.. ez vagyok én. Szerintetek érdemes egy lánynak velem egy életre szóló kapcsolatot kialakítani? Kösz
2012. nov. 17. 04:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró tényező a... szeret " italozni stb., és ezek miatt ugyan nem keres sokat". Mire számíthatok?
2012. nov. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
miért nem vársz vele még 10 évet
2012. nov. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"az életről egy kicsit más a felfogása mint az átlagnak"


Valószínű ezért vagy még mindig egyedül, bár nem tudom hány éves vagy, de az elgondolkodtató, hogy diplomád van már, és még itt tartasz.

2012. nov. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

milyen diploma? túl büszke vagy rá. túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki. életed betetőzésének tekinted, kitüntetésnek, amit büszkén viselhetsz, létének közlésével a komoly ember benyomását akarod kelteni.


a "komoly" gondolkodás sokszor csak avítt eszmékhez való görcsös ragaszkodást jelent. falusi gondolkodást, a közösségnek, társadalomnak való megfelelést. ha nem valami komoly gondolkodó, politikus, ideológus, véleményformáló ember vagy, akkor a kutyát se érdeklik a személyes elveid. kompromisszumképtelenséget feltételez. a túl sok gondolkodás az erekció ellensége.


felelősségteljes, okos munka? ezt sok mindenre rá lehet fogni, bár gondolom nem biztosítási ügynök vagy telemarketing.


nem akar a munkája rabja lenni? - hiányzik az elkötelezettség, a teherbírás, rosszul tűri a kötöttséget

az elvek vannak előrébb vagy a család jóléte? néha van, hogy a szeretteinkért keményen kell dolgozni.


nem akar örökké stresszelni? - szorong és fél a jövőtől, menekül, nincs teherbírása, nem bírja a nyomást. családfőként akkor is helyt kell állni, amikor anyu, apu, anyós, após, feleség és gyerek már régen kikészült, elsőként kell mások javára a saját kényelméről lemondani. ha nincs stressztűrés, akkor könnyebben szakad a cérna és meggondolatlan.


élni akar? mennyire?


kipróbálni sok mindent - van, amit nem kell kipróbálni. ezek szerint híján vagy a tapasztalatoknak. naív vagy, akit még nem edzettek meg a körülmények. komolyan gondolkodsz véleményed szerint, ez azt sugallja, hogy csak véleményed van és nem rálátásod.


utazni- ahhoz pénz kell

élvezni az életet - mintha nem éreznéd most jól magad a bőrödben

jól érezni magát a lehető legtöbb pillanatban - hedonista, egocentrikus mentalitás. ésszel élvezni a jó dolgokat, az kívánatos, lehető legtöbb pillanatban ezt akarni egészségtelen.

zenekarozás - hobbizenélés haverokkal - haveroknak? akkor néha tudni kell ezt a fontosabb célokért hanyagolni. rocksztár akarsz lenni? ahhoz sok minden kell és kevesen tudnak nagyot alkotni. média nélkül, célközönségnek, undergroundnak is lehet zenét csinálni és a megbecsülés nem marad el, de nem biztos, hogy egy kommersz vagy öncélú hisztériabandának komoly jövője lenne, maximum az új gagyi zenekar rovat valami álintellektuális zenemagazinban, demók szerzői kiadásban, hugyagyú kritikusok komolytalan tapsikolása.

italozás - ha túl sokat vagy részeg, emellett a szórakozás a kötelesség rovására megy, komolytalan és impotens leszel. hosszútávon a stressz kerülése és a bugybák így együtt problémákhoz vezet.

nem él luxusban - legalább felesben egy barátnővel el tudtok lenni anyagilag? néha tudsz neki valami apróságot fizetni vagy kiflit eszel ebédre? relatív a luxus.

képes pénzt keresni? képes vagy keres is?


hűség- szép dolog, de jelentheti azt is, hogy beteges ragaszkodás, más lánnyal a csalódástól való félelem miatt nem akarsz kezdeni, egy suncit akarsz magadnak hosszútávon és azt ellenőrizgeted és rátelepszel? közben elkényelmesedsz és féltékeny leszel túlságosan.


folyamatos ökörségáradat - szükségtelenül sok viccelődés, ami néha már idegesítő. egy két morbid, durva, cinikus poén hatásosabb.


a leírtak alapján valószínűleg 30 sőt 25 alatt vagy jóval. azt próbálod sugallni, hogy megfelelsz a társadalmi elvárásoknak és vagány is vagy. ugyanakkor nem vagy annyira lenyugodva, mint egy sok mindent megjárt komoly erős férfiember. érdekesnek próbálod láttatni magad. ha megtalálod az egyensúlyt és a realitásokat az jó. amiket leírtál nyilvánvalóan hiányoznak az életedből vagy talán soha nem is voltak jelen. mindenféle vágyak hajtanak, egyszerre akarsz komoly férfiként életre szóló kapcsolatot, ugyanakkor izgalmas, öntörvényű, macsó kalandor benyomását akarod kelteni. meg akarsz felelni többféle szerepnek, ahelyett, hogy önmagad lennél. ez csak izzadtságszagú görcsölés így.

inkább vállald fel magad. ami átlagos, az nem biztos, hogy rossz is. ne akarj egyszerre mindent. saját magadat nem tudod elhelyezni és biztonságot keresel.

2012. nov. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, h nézel ki. Bár sok lánynak a pénz fontosabb, ők nem.
2012. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem nekem a fogalmazóképességemmel lehet nagy probléma. egyesek k.rvára félreértelmeztek kb mindent, amit leírtam. azért köszönöm!
2012. nov. 17. 13:36
 7/12 anonim ***** válasza:

4 -es , jól ízekre szedted szerencsétlen pasast. Kicsit olyan dr. Csernusos stílusban, ez tetszik, nagyszerű elemzés bizonyos álláspontokból.

Az egy diploma szerintem jó, ha el tudsz vele helyezkedni, az már ad egy egzisztenciát, ezt persze nem sokan mondhatják el magukról. nekem is van diplomám, de kb a seggemet törölhetem ki vele, pedig jogi, nem holmi tingli tangli főiskola színvonal.

Nőfüggő is ,hogy kinek mi kell. Nem láthatsz bele a nők fejébe,hogy egy állandóan poénkodós emberre, vagy egy full komoly halgatag de erőt sugárzó egyéniségre van inkább szüksége. A piázós zenézős emberkék is sok nőnek bejönnek, de szerintem többnek nem. Az ilyenek igen hamar kiégnek, elhíznak mint a disznó, a nő meg hamar kiszeret belőlük. Még a legtöbb rockstár is ilyesmi. bár a pénz elviszi őket.

Az nem baj, ha valaki nem egy munkamániás köcsög, az az egy előnybe mehet. A hűségesről nekem is a papucs jut eszembe így leírva, bár egyáltalán nem biztos hogy valóban ez akar mögötte lenni. De ez a hű társad vagyok jóban rosszban olyan Lessie kutya vagyok, mélyre nyalok érzetet kelt! Nem kell feltétlenül betrógerolni egyetlen nőnek sem. Elég ha emberszámba veszed!

2012. nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A zenekarral való rendszeres fellépés tönkreteszi a kapcsolatot, illetve a szeret italozni kizáró tényező. Egy részeges pasit senki sem akar. Ha ezekről le tudnál mondani, akkor rendben lennél.
2012. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy tipikus "lúzer"...
2012. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

xD Én pont így élek mint te, csak még nincs diplomám(20 vagyok), és remélhetőleg egyszer benő a fejem lágya. DE én megengedhetem magamnak ezt a luxust, mert szerencsés vagyok és van elég zsém. Hidd el, ez a lazaleszarokmindentcsakamánakélekCarpeDiem életstílust elegen dő anyagi háttér nélkül nem lehet folytatni, vagy hát egyszer nagy pofáraesés lesz a vége, talán még nekem is(csak később) ha ne adj isten elfogy a pénzem...


Na, ennyit a saját ömlengésemről, de a lényeg: Én pont azért élek így, mert szabad akarok lenni, nem akarok párkapcsolatot, mármint hosszútávút. Ezért a kérdésem. Te hogy tudod ezt összeegyeztetni? Minek neked párkapcsolat? Haver, választanod kell. Valamit valamiért. Mert a 2 1ütt tuti nem fog menni...!!!

2012. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!