Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép, csinos, aranyos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, csinos, aranyos, de igénytelen. Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Elég közel kerültem egy lányhoz a suliból, jófej, eléggé bírom, sokat szoktunk beszélgetni, de elég igénytelen (vagy ápolatlan? nem tudom melyik a jó szó)

Ha egy kicsit törődne magával ő lehetne a legjobb csaj a suliban.

Szerintem az alapok sem általánosak nála, szerintem nem fürdik csak 2-3 naponta, mert van amikor már elég kellemetlen szaga van, nagyon leizzad, izzadsággátlót sem használ. A haja szép, hosszú, szőkésbarna, de ritkán mossa azt is, szinte mindig fénylik a zsírtól és össze van kócolódva, meg igazából semmilyen alakja nincs. Az arca szép, nem pattanásos, tök szép zöld szemei vannak, és egy minimális smink tök jól állna neki, de sosem sminkel. A fogai nem a legszebbek, eléggé sárgák és kellemetlen a lehelete, gondolom nem gyakran mos fogat, na meg egy fogszabályzóra is szüksége lenne. Az alakja tök jó,szép nagy mellek, formás popó, magassága is jó.

Az öltözete se túl csajos, felül póló, alul cicanaci, meg van egy koszos kopott tornacipője. Semmi magassarkú, szoknya, elegáns ruha. Eléggé zárkózott, nincs túl sok barátja, inkább olyan magánakvaló. Sulival nincs gondja 4 es feletti az átlagja.

Nem tudom milyen az anyagi helyzetük, de szerintem nem lehet valami jó, lehet a miatt ilyen. Gondolkoztam ha összejönnék vele, vajon lehet e rajta finomítani. Milyen esélyek vannak erre vajon?

Reggel felkelne 30 perccel korábban, egy gyors zuhany, fogmosás, fésülködés, egy kis alap smink és már sokkal jobb lenne. Utána vehetne új ruhákat, elmehetne fodrászhoz, rakatna egy fogszabit, és kb mindenkinek csorogna utána a nyála. :)



2012. okt. 26. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

tuti nem jönnék össze vele...


az ápoltság nem pénz kérdés

fürödni, hajat mosni, fogat mosni fillérekből lehet, nem kell a legdrágább holmi mindenből

2012. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
nem biztos, hogy igénytelenség, lehet tudatosan ilyen, ez a stílusa. örülj neki ezentúl neked sem kell mosdanod, meg hasonlóval vesződnöd.
2012. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A rossz lehelet és a sárga fogak kizáró tényezők nálam.
2012. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha hajlandó alkalmazkodni akkor nem kizáró ok. Hiszen rá fog jöni, hogy müködik veled, de csak így. Ez meg nem stílusbeli átformálás, szóval zokon se veheti.
2012. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Az öltözete se túl csajos, felül póló, alul cicanaci, meg van egy koszos kopott tornacipője"-ez mitől ne lenne csajos?

Amúgy mondd meg neki, hogy mit alakíthatna magán, miért ne?

2012. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság ez legyen a legnagyobb gond valakivel (akár lány vagy fiú), mert ezeken sokkal nagyobb valószínűséggel lehet javítani, mint pl. a taplóságon, egoizmuson stb.

Pláne akkor ne okozzon ez mind gondot, ha tényleg bejön, mert akkor startolj rá és rá tudod vezetni apránként ezekre. Hajrá! :)

2012. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon igénytelen, nekem nem kéne...
2012. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze,képzeld csak el,milyen izgató tudna lenni a következő:közös szappanozás,tusolás,megmosod a haját,megmosod a fogait,levágod a körmeit,leborotválod ahol kell.Majd megszárítod a haját,megfésülöd.Pici alapozót felviszel neki,egy kis púder,vörös rúzs a szájára,nővérke jelmezt neki,aztán uzsgyi az ágyra.:DLehet csak azért van lelakva,mert nincs pasija.Lehetsz rá pozitív hatással és lehet ezután sokkal igényesebb is.Ki tudja.
2012. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy nézhetne ki, ha olyan a szájszaga, hogy nem bírod megcsókolni, vagy olyan izzadt, hogy nem tudod megölelni, megcsókolni.

Szerintem ha érdekelné a pasizás, adna magára, nem lenne képe így bemenni egy társaságba.

Oké, hogy ezeken könnyen lehetne változtatni, de most odamész hozzá, hogy elvinnélek randizni, csak fürödj már meg...?

Vagy lehet, hogy csak te túlzod el a dolgot kicsit, nem öltözik plázacicának, nap végére tesi után kicsit leizzad és számodra máris igénytelen. Látni kellene, hogy véleményt lehessen mondani.

2012. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Megpróbálom majd szépen kipuhatolózni hogy miért ilyen. Nem az a célom hogy én is olyanná változzak mint ő. Sajnos nem túlzom el, a szagot már reggel is lehet rajta érezni, nem csak tesi óra után. Leginkább nekem is a szájszaga a taszító, mert mindig nagyon büdös a szája és amikor beszélgetünk ez akkor is nagyon érződik. Talán néha amikor rágózik akkor nem érződik. Ha ezen sikerülne túllépni már boldog lennék.

8: Ez tényleg jól hangzik, de szerintem inkább pasi mellett kéne lelakottnak lennie. Így igazából ki ismerkedik szívesen vele?

2012. okt. 26. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!