Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srácot 1 hete ismertem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácot 1 hete ismertem meg egy szórakozóhelyen, de 100km-re lakunk egymástól. Miről beszélgessünk? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Megadtam neki a számom, pedig nem jellemző..és nem is hittem, h föl fog hívni, de egy hete minden nap beszélünk..van, h 3, de akár 10 percet is. Általában ő mesél..én nem igazán tudok neki mit mondani..nehezen engedek be új embert az életembe..régen vagyok egyedül! Ajálnjatok témát lécci, miről beszélgessek vele?hol találkozzak vele?
2008. máj. 24. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Telón nehezebb sztem, dumáljatok msnen, ha van lehetőségetek rá. A többi jön magától.
2008. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha találkozni akartok, akkor úgy illik, hogy a fiú jön "Hozzád". Nem feltétlenül kell otthonra meghívnod, - sőt, ennyi ismertség után még nem szokás -, elég ha a te városodba/faludba megy és egy semleges helyen, pl. parkban találkoztok. Végül is ő udvarolna Neked, vagy mifene.

A telefontéma mindig macerás. Napközben én is kigondolok egy csomó dolgot, hogy mit mesélnék el a barátomnak, vagy miről beszélgessünk, aztán mire eljön az este és telefonozunk, rég elfelejtettem őket. Nem lehetne inkább valami szabadabb kapcsolatfenntartást alkalmazni, pl. msn, skype,... ?

2008. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 távkapcsolatom volt igaz még fiatalabb voltam (15 éves) és nem igazán ment... Bár ah a fiú képes legyőzni azt a 100 km-t akkor hajrá:)
2008. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó, 100 km nem távolság, msn, skype tényleg ami jó megoldás lehet, meg találkozni személyesen, ha időtök engedi. Úgyis elő fog jönni a dologgal, hogy találkozzatok. Arról beszélgess vele, ami mindkettőtöket érdekel, vagy mesélj humoros sztorikat, filmélményt ilyesmiket. Találkozás meg te lakhelyeden, ő lakhelyén, vagy közös kirándulás valahol, bizt
2008. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
msn a nem megoldható egyelőre, mert ő éjjel-nappal melózik.. meg eddig nem vett föl msn-en..én meg nem akarok nyomulni..
2008. máj. 24. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:

beszélj neki mókás dolgokat a családodról, meg kollégákról/osztálytársakról (nem tudom hány éves vagy). Esetleg megteheted, hogy kisebb problémákat mesélsz el neki, és kikéred a véleményét, a pasik szeeretik az ilyenfajta bizalmat...ha elkez egy témáról mesélni, mondd el saját élményeidet(vagy ha nincs, amit ismerősöktől hallottál) azzal kapcsolatban, mert jó ha látja téged is érdekel a téma, amit felvetett.

Remélem fogtok találkozni, válasszatok 1 mindkettőtök számára semleges helyet(strand, park, tópart), de az is jó, ha megkérdezed ő mit ajánl...

Sok sikert!

2008. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egy kicsit megnyugtattatok!

(20 éves vagyok, ő pedig 25)

2008. máj. 25. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
beszélgessetek Győzikéről,Kiszel Tündéről, Balázs showról,ezekhez mindenki hozzá tud szólni
2008. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!