Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a csaj nem normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj nem normális vagy csak nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal nem olyan régen,párszor találkára is kerültt sor,de mivel nem egy vásosban lakunk elég nehéz megvalósítani.A lényeg nem is ez,mert a kezdetekben elég sokat beszéltünk fb-n vagy emailoztunk egymással.Aztán utánna 2-3 hétig nem beszéltünk semmilyen formában.Mondom ráírok megkérdezem hogy hogy van és mi a helyzet vele,érdekes módon egyből fél másodpercen belűl reagált rá.Aztán ilyenkor mindig eltűnik hetekre vagy napokra,mivel én elég sokat vagyok esténként fent a facebookon,mert a testvérem és jó pár ismerős külföldön van és így tartjuk a kapcsolatot.Amikor nem írok rá,akkor ki be lépked az oldalon és elég sokat van fennt,de amikor rá írok és beszélünk,utánna mindig letílt a facebook csetről,legalábbis azt gondolom,mert az üzenőfalán ott vannak a posztok tehát bevolt lépve és én is abban az idő pontban.Az sem mondfható hogy rejtőznie kellene előlem,hiszen volt olyan hogy 2 hétig nem írtam neki és nem zaklatom minden nap,tehát ez sem lehet.Mert amikor éppen nem vagyok letíltve nála és éppen ráírok,akkor kb fél másodpercen belűl válaszol nekem,mintha várná hogy mikor írok rá.Aztán utánna beszélgetünk egy jót,aztán se kép se hang róla.Mire véljem ezt?
2012. szept. 17. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Arra véld hogy nem vagytok egymásnak teremtve, Te érdeklődsz utána, közben Ő lehet kerül téged

Hagyd a fenébe, kár ilyenekre pocsékolni az idődet

20/F

2012. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 nevem-senki ***** válasza:
Nem akar tőled komolyabb dolgot, de nem szeretne megbàntani. Amúgy minek görcsölsz ilyen baromságon?
2012. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. Első olvasás után az volt az első gondolatom, hogy ez a csaj nem akar téged komolyabban. Amikor kedve van, akkor dumálgat veled, de amikor nincs kedve hozzád, akkor mehetsz a fenébe. Szerintem csak akkor kellesz neki, amikor unatkozik. Ha komolyabban érdekelnéd, akkor hidd el, több érdeklődést mutatna feléd.
2012. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Azért lépked ki-be, hogy észrevedd; azért tűnik el napokra-hetekre, hogy hiányold; azért ír azonnal mert egész nap a retkes gép előtt ül, hogy veled beszéljen.

Csak játssza az agyát..

Amúgy meg nem biztos, hogy letilt-sokkal inkább kilép a chatről..

2012. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az érdekesség az a dologban hogy ő ajánlotta fel hogy vegyem fel ismerősök közé és akkor majd ott tudunk beszélni.Szóval ezért nem is értem a dolgot..

És nem is akaszkodom rá,szóval az sem lehet.

Biztos hogy levagyok tíltva nála mert amikor nem vagyok letíltva akkor a facebook chaten egyből látni ha új imsrs lépett be,én nem láttam de viszont sokszor láttam hogy abban az időpontban amikor bevoltam lépve akkor posztolt valamit az üzenő falán és én soha nem láttam hogy belépve mutatta volna az idő tájt a chat ablak.Mostanában direkt figyelem mert rájöttem hogy taktikázik..De nem tudom miért..

2012. szept. 17. 11:49
 6/19 A kérdező kommentje:

ma 11:14


Persze nem biztos hogyy letíltott,de hogy chaten nem elérhető az tuti,már pedig be volt lépve mert az üzenőfala eláulja.

2012. szept. 17. 11:51
 7/19 anonim ***** válasza:

valószinűnek tartom hogy nem téged tilt le chatről, hanem nem lép fel chatre.. nem kell egyből magadra venni, lehet más ismeröse van akivel nem akar beszélni (neke is van ismerösöm aki nem jár fel sose fbchatre mert egy két ismerösével nem akar beszélni) viszont ha nem vagy chaten nem látod hogy kik vannak fent


ha nem akarna veled beszélni akkor nem is válaszolna rá azonnal

2012. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 11:55


De a chaten letudod tíltani az embereket külön külön,nem kell ahhoz az egészből kilépned,külön külön is le lehet akákit tíltani.

2012. szept. 17. 11:56
 9/19 A kérdező kommentje:
Legalábbis én csak azoknak teszem magam láthatóvá akikkel tényleg majdnem napi szinten tartom a kapcsolatot.
2012. szept. 17. 11:57
 10/19 anonim ***** válasza:

En voltam igy, hogy fb.-on elkezdtem beszelgeti egy fiuval, aki erdeklodott utannam, de ez eloszor a kozos hobbynk miatt volt, aztan meg egyre inkabb szemelyesebb dologok jottek temaba. Mindig elso dolgom volt hazaerve beulni gep ele. Aztan megbeszeltunk egy randit, ami eletem elso, de legkiabranditobb randija volt. A fiu annak ellenere, hogy azt mondta mar volt baratnoje annyira nem volt a helyzet magaslatan es meg sem birt szolalni, barmit mondtam o csak bologatott. Ugy kb.45 percnyi kinlodas utan mondtam, hogy akkor menjunk haza. A masik dolog meg az volt, hogy annyira taszitott eloben a kulseje, fb.-on mintha teljesen mas lett volna. Aztan hazaerve ujra beszelgettunk, masnap meg mar kerdezte, hogy nem leszek a baratnoje, nem akartam azt mondani neki, hogy nem tetszik, mivel emberkent nagyon rendes volt, inkabb azt mondtam, hogy nem ugy erzem, hogy o lenne szamomra a megfelelo fiu. Aztan mar egyre kevesebbet dumaltunk, sokszor fel sem leptem fb.-ra, de o meg igy sms-ekkel bombazott. Mindegyikre illedelmesen valaszoltam, de aztan vegul mindenhonnan letiltottam mikor hiaba 1, 2 het utan irogatott nekem, de akkor is olyan formaban, mintha nem fogta volna fel, hogy nem akarok semmit.

Szoval ezek alapjan visszaterve rad, szerintem a csajnak nemigen kellesz. Ha kellenel neki, akkor barmennyire olyan "elvekkel" rendelkezne, hogy a fiunak kell eloszor irni, ezeket az elveit megszegne, es o is gyakran irna neked, meg ha nem is irna, hanem toled varna ezt, akkor sem csak kethetente lenne fonn, hanem napi szinten. Szerintem egyszeruen nem akar megbantani.

2012. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!