Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik. Igazi társ? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik. Igazi társ? Nekem lesz valaha?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok huszon éves, van egy kisfiam. Lesz valaha igazi társam? Ugy érzem eddigi párkapcsolatomban is mindent megadtam a páromnak( exem is ezt mondja). Megértő, hűséges vagyok, alkalmazkodó. hiányzik a mindennapjaimból valaki.
2012. nov. 17. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen.De találhatsz igen.
2012. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
nem vagyunk jósok..
2012. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A gyerek kitől van? Elvileg ő a társad.
2012. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen lesz valakid. Kivánom,hogy téged és a gyerekedet is elfogadja,az új párod
2012. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen igen, csak sajnos apukával nem működött, barátok vagyunk. Ee ez hosszú történet lenne
2012. nov. 17. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy pontosan?
2012. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
22
2012. nov. 17. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
én 26 vagyok és még én sem találtam meg:D szal no para, ha van úgyis megtalál, ha meg nincs (amit kétlek) akkor tök mindegy..meg hát ezek között a sok idióta gyerekes palik között nem is lehet egy könnyen találni..visszafele fejlődnek, vagy ha nem is vissza fele, meg maradtak egy szinten:DDDD
2012. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!