Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen 2 éves kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen 2 éves kapcsolat, vélemény?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok (lány) barátom 17.

Már 2 éve (és ha pontosak akarunk lenni 2 hónapja) vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, tényleg nagyon hasonló érdeklődési körünk van, és nem suliból ismerem, de ugyanabba a suliba vettek fel még tavaly ahova ő is jár.

Konkrétan azok lennének a kérdéseim hogy:

- Miért áll mindenki olyan pesszimistán hozzá hogy úgy is szakítani fogunk?

- Miért mondogatja mindenki hogy ki kell "próbálni" másokkal? Volt már egy kapcsolatom előtte, neki is előttem, szóval elég volt a tapasztalat, ő számomra tökéletes (a maga hibáival együtt).

Nameg milyen szöveg ez a kipróbálni? Azért jöjjek össze valakivel csakhogy kipróbáljak mást...? Nem szerelemből szokás együtt lenni valakivel? Ha én őt szeretem mért is kellene mást kipróbálnom?


Én értem hogy tapasztalat szerzés... De nekem van vele bőven JÓ tapasztalatom. Nemis tudom mért érdekel mikor ilyeneket mondanak hogy "És nem unjátok már egymást?"

Nektek mi erről a véleményetek?


2012. nov. 17. 22:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A "mindenki"-t nem úgy értem hogy mindenki, de általánosságban. Közeli barátok akik ismernek érdekes sose mondanak ilyesmiket...
2012. nov. 17. 22:11
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi 7 hónapja vagyunk együtt.Nagyon közös nevezőn vagyunk,de szerintem lassan vége. (én szeretem,valószínűleg Ő már nem annyira...de mindent megteszek,hogy újra közelebb kerüljünk egymáshoz)

Igaz,mi még fiatalabbak vagyunk.

De igyekszünk. :)

És,sok sikert Nektek is!

14/F,14/L

2012. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy ahány ember annyi vélemény,de felesleges idegeskednd a neked nem tetsző véleményeken,hiszen csak az számít te mit gondolsz és érzel,és persze a párod.


Az egymásra unás általános jelenség kortól függetlenül azoknál a kapcsolatoknál ahol elég egyhangúan viselkednek a felek,ha ti kipróbáltok több hobbit együtt,és elég szabad levegőt engedtek a másiknak akkor akár hosszú évekig egymás mellett lehettek.

2012. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak sokszor zavaró mikor ilyesmiket mondanak olyanok akik nem is ismernek.

Sok közös hobbink van, nagyon jól hozott minket össze a sors :) Egyáltalán nem számítottam rá hogy összejövök valakivel mikor őt megismertem :) Aztán hopp, már a gödör alján voltunk mindketten :)

2012. nov. 17. 22:33
 5/12 anonim ***** válasza:

mi 3 éve vagyunk együtt( 16L-17F)

És sajnos mi is ezekbe a véleményekbe ütközünk.

Ne is foglalkozz velük..:)

2012. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok 16 éves a barátnőmmel 14 éves korunkban jöttünk össze..

És igazából mindenki csodálja a barátaim is hogy hogy nem unom már meg a lányt..De szeretem és ennyi..


Amúgy van egy ismerős házas pár,akik gimiben jöttek össze és egymás mellett tanultak,ő orvos lett a felesége meg aszisztens,és 2 gyerekük van.

2012. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szüleim is egy gimibe jártak és a végén jöttek össze...:D

De jó látni hogy sokan vannak még így :)

Gratula nektek is és sok boldogságot :)

2012. nov. 18. 11:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek, és ezek mind csak az irigyek, vagy esetleg azok az emberek kommentjei, akik úgy érzik reálisan látják a világot...
2012. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hanariko ***** válasza:

szerintem ezt akkor indokolt mondani (mármint a "ki kell próbálni mást" meg stb.) amikor mondjuk 16-17 éves vagy, összejössz valakivel és már kb. az esküvőt tervezitek egy hónap után xD

De persze nem lehet úgy hozzáállni egy fiatalkori kapcsolathoz sem hogy: hát ez csak tapasztalat szerzés, úgyis lesz még 1000 másik. Utólag, ha esetleg szakít az ember, akkor mond ilyet, hogy tanul a hibáiból, szóval az ilyenek formálják az embert, de amíg benne vagytok a dologban és jól érzitek magatokat addig egyáltalán nem kell ilyenekre gondolni.


Jah és nagyvalószínűséggel azért mondják, hogy úgyis szakítani fogtok, mert nagy százalékban az ilyen tini és fiatalkori szerelmek nem tartanak sírig, de nem kell messzire menni, 2-3 évig sem szoktak tartani, ezzel nem a ti jövőképeteket festem le, csak az átlagot, de én is ismerek KIVÉTELT sulimból és máshol is vannak ilyenek.

Szóval no para.

2012. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mi 18évesek vagyunk, nekem ő az első, neki én nem.

Nekem a saját anyám mondja, hogy ne ragadjak le az elsőnél..de kérdem én, dobjam el azért, hogy kipróbáljak mást?

Valószínű okkal jött életem szerelme 16évesen:)


Egyébként azért mondják, mert általában huszon-harminc évesen rájön az ember, hogy nem volt fiatal, mert lekötötte magát.. talán..de kit érdekel:) Én őt szeretem, nem érdekel más!

Jó látni, hogy nem csak engem idegesítenek ezzel:D

18L

2012. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!