Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne tiszta lappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne tiszta lappal indulni?

Figyelt kérdés

14/F vagyok.Több,mint 7 hónapja vagyok együtt a Barátnőmmel.

Az utóbbi időben nagyon sok minden összejött mindkettőnknek,és ebből majdnem (igazából,kis időre úgy tűnt,tényleg) szakítás lett.

Most,rengeteg győzködés után,kaptam egy UTOLSÓ esélyt.

Szeretnék elfeledtetni Vele miden rosszat,és tiszta lappal indulni...de hogyan?!

Előre is köszi..


2012. nov. 18. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
minek neked ennyi idősen még csaj ?:D
2012. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első:Véletlen találtunk egymásra,és ha már így hozta a Sors.. :)
2012. nov. 18. 00:15
 3/3 anonim válasza:

hát mondjuk elmentek együtt legozni egyet és építesz neki valami szépet pirosból :))) nem értem h 14 évesen mit kell ilyeneken agyalni...te még csak hatéreset vagy, de akkor megyek a falnak amikor ilyen 11 éves, a tojáshéj ott lóg a seggén kisgyerek irogatja facebookra meg ide-oda, hogy elege van a fiúkből/lányokból, merthogy mennyi csalódás érte blabla...


Mivel azt is feltételezem hogy ti normális pár vagytok (mer hát 7 hónap egész sok idő), azt tudom tanácsolni hogy őszintén bocsánatot kérsz tőle és nem hazudsz neki soha, és próbálsz a kedvében járni, és ha mondjuk választani kell haverokkal deszkázás/WoW-ozás vagy a barátnőddel egy mozi között, akkor válaszd az utóbbit...

2012. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!