Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet elvakult szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet elvakult szerelem interneten?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy lányt, szinte szerelmesek lettünk egymásba vele keltem vele feküdtem. Aztán találkozásra került sor, tudtam hogy semmi esélyem, mert kicsit átvertem, mert régi képet mutattam ahol sokkal szebb vagyok. De meglepődtem, hogy élő talinál is akar pedig elég igénytelen is voltam szerintem, hogy lehet ez ennyire elvakította az internetes szerelem :)
2012. nov. 18. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó, be'szép, Te szép!
2012. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, én lány vagyok, és jöttem már így össze fiúval. Azt hittem, hogy halálosan szerelmes vagyok netes és telefonos beszélgetés alapján, és összejöttem vele úgy, hogy élőben sosem kellett volna. Nagy hiba volt.
2012. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 es miért volt hiba?
2012. nov. 18. 15:11
 4/6 anonim válasza:
Léteziik! ! ! ! :))
2012. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát barátom, kicsit betojtál. Innen nincs visszaút, tessék ezentúl személyesen csajozni.
2012. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen létezhet,sokaknál ez van. Örülj kérdező,hogy a lány elfogadott téged,nem érdekelt képed régi is.
2012. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!