Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet tartós egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tartós egy interneten köttetett szerelem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyira, mint az utcán köttetett szerelem. Nem értem, hogy miért van az emberekben ez az előítélet, hogy az interneten keresztül nem lehet normális kapcsolatokat létrehozni.


Barátnőmmel nagyon szeretjük egymást és soha nem találkoztunk volna, ha nincs az internet.

2008. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ne értsetek férre, de a férjem most hagyott el mert ő szerelmes lett a neten (szerintem ő sem tudja kibe) és itt maradtam egy 3 hónapos babával. Csak tudni szerettem volna, hogy érdemes e várnom rá, hogy magához tér.
2008. aug. 18. 22:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

kedves elottem valaszolo, azert mert neten sokan sokmindent hazudnak...tisztelet a kivetelnek!!!

amugy meg szerintem azert tartosabb mikor valakit szemtol szemben ismersz meg. de mindenkinek mas, van akinek ez, van akinek az... valtozo ez is...ilyen is van olyan is van. szerintem nem lehet elhatarolni h melyik mennyire tartos...

2008. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy távkapcs-e ha távkapcs sok esélyt nem jósolnék neki
2008. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló vagyok.

A történeted nem arról szól, hogy az interneten milyen az ismerkedés, hanem hogy miért mentél férjhez egy olyan emberhez, aki képes faképnél hagyni a családját.


Nem arról van szó, hogy mással milyen jól kijön, hanem hogy veled és a babával már nem érzi jól magát, különben nem nézett volna kifelé.

2008. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
hozzatennem (valaszodat elolvasva) hogyha kepes vagyott otthagyni egy 3 honapos babaval, akkor jobb neked nelkule! nem tudja mit veszitett...es legy eross...kitartast.
2008. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
kedves elso valaszolo...itt nehogy mar a kerdezo lenne a hunyo...sajnos eleg sok aljas pasas van a mai vilagban, akik szemrebbenes nelkul otthagynak egy csaladot...ugyhogy fogd vissza magad kicsit
2008. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! KÖSZÖNÖM!!!
2008. aug. 18. 22:27
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hatodik válaszoló: mivel nincs megadva publikus e-mail címed, itt válaszolok.

Házasság előtt azért az emberek meg kéne alaposan ismerjék egymást. Lehet, hogy vannak ilyen pasik, akik képesek ilyesmire, de azért ezt a hozzáállást házasság előtt is ki lehet szűrni még mielőtt bárki igen-t mondana.

2008. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor megint én jövök! 8 éve vagyunk együtt és ő volt a mintaférfi. Mindenki ilyen párra vágyik. Azt hittem életem végéig együtt maradunk. Sajnos senki nem nézte ki belőle, hogy ennyire megbolondul. Az egész család, övé, enyém, barátok, értetlenül állnak a helyzet elött, hogy ez képtelenség! Szóval ha ezt előre ki lehetne szűrni akkor nem lenne ennyi válás.
2008. aug. 18. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!