Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol érdemes ismerkedni, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni, ahol van esély normális párt találni -pl.27 évesen- ebben a "züllött" világban?

Figyelt kérdés
Normális pár alatt hűséges, szeretni tudó társat értek, mert sajnos azt tapasztalom, hogy ebben a mai világban már nem "divat" a hűség... (27/L)
2012. nov. 17. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy sehogy.Én is ronda vagyok a lányok szerint, és soha nem lesz "párom".27F
2012. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
chat.hu
2012. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, tudom, de ha rájössz akkor oszd meg velem is!
2012. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szecső, Tibor-telep
2012. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne keress, csak járj nyitott szemmel. Ez olyan, mint a víz. Minél görcsösebben markolnád, annál jobban kifolyik a kezeid közül. Aki görcsösen keres párt, annak nem lesz.
2012. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1/5-> A "ronda" relatív, mert minden emberre az jellemző, hogy van aki szemében szép, és van aki szerint pedig nem az. Kinek milyen típus a szép.

5/5-> Igazad van, nem szabad görcsösen keresgélni, nem is jellemző rám a keresgélés, csak nyitott szemmel járok. Sokszor inkább az a gond, hogy a nem hozzám való emberkék találnak rám. Véleményem szerint jobb egyedül, mint olyannal aki nem hozzám való. :)

2012. nov. 17. 21:20
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, a sorszámokat elírtam, de gondolom értitek.
2012. nov. 17. 21:22
 8/15 A kérdező kommentje:
A chat-ben pedig nem hiszek, szerintem túl sok ott a hazug, szélhámos, de köszi szépen mindenkinek a hozzászólást.
2012. nov. 17. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Ismeretségi kör?
2012. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Kifejtenéd pontosabban?
2012. nov. 17. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!