Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akiknek van barátnőjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek van barátnőjük és nő barátjuk is. Hogy jön ki a két egynemű egymással?

Figyelt kérdés

Nem szimpatikus barátom egyik lány barátja. Évek óta ismerik egymást, a csajnak is van valakije, meg ugye barátomnak is itt vagyok én. De a csaj feszt ráírogat barátomra, kibeszélik, hogy kinek van szexelhetnékje, ki mikor szexelt stb. Sőt olyan is volt, mikor a barátom írta a csajnak, hogy "megsimogatná belülről" meg "ha neki se lenne senkije meg csajnak se, összejárhatnának, de ez sajnos nem megoldható"


Tudom, bizalmatlanságot sugároz az, hogy én beleolvasok az ő üzeneteibe, de nem bírom ki, egyszerűen irritál a csaj.


És mikor rákérdezek, hogy ezek mégis mik, az a válasza: hogy csak viccel, és ők csak barátok..


Mit tudok ezzel a dologgal kezdeni?


2012. nov. 18. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nem túlzól..ez nem normális hogy egy másik csajjal beszéli ki a szexuális életeteket.Ez számomr árulás lenne.Az hoyg bele néztél nem szép dolog az igaz,de legalább tisztán látsz.Szerintem ez nem normális dolog.
2012. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak viccel.... hahaha! Micsoda humor herold! :D Nem tudom, mit szólna, ha veled is úgy poénkodna egy barátod, hogy megsimogatna belülről?
2012. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én páromnak is van lány barátja, de ilyeneket nem írogatnak egymásnak... Egyáltalán nem tartom normálisnak ezt a dolgot, amit ők művelnek. Hozzáteszem, hogy nekem is vannak nagyon jó fiú barátaim, és mi is szoktunk poénkodni, de nem ilyenekkel.

Párom lánybarátjával pedig én elég jól kijövök. Eleinte volt bennem némi féltékenység, ami szerintem normális, de ez elmúlt, a lánynak is elmondtam, és nagyon aranyosan reagált. Ha néha összeszólalkozunk barátommal és megtudja, azonnal jön minket békíteni. Szóval... aranyos csajszi, nincs vele problémám, ahogy én párom is kedveli a fiú barátaimat.

2012. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár én azok táborát erősíttem aki nem hisz a fíú lány barátságban,nekem kétszer volt ilyenbe részem,egyszer én akartam a végén többet a második esetnél pdig a másik..mindegy ez csak az én tapasztalatom és véleményem hogy az egyik elöbb vagy utóbb többet akar.És én úgy gondolom ez nem vicc kategória,mert ha egy férfi és egy nő ilyeneket beszél hgy jó lenne szexelni együtt csak ugye nem lehet...az már nem barátság.Mert ez kb olyan hogy én azt mondom a fíú haveromnak fíú létemre hogy jó lenne szexelni de ugye nem lehet...itt az a lényeg hogy ha barátok akkor nem kellene meg poénból sem ilyen témának felvetődni és nem utolsó sorban nem kellene kibeszélni egy másik lánynak a szexuális életeteket de még a sajátját sem.Szerintem ez nem normális dolog még poén szintjén sem,mert szerintem ez nem poén hanem ha lenne rá alkalom akkor dugnának is egyet.Na hát ennyit a fíú lány barátságról,én ezért nem hiszek benne...
2012. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és tanúsíthatom, hogy igenis van férfi-nő barátság, ami barátságnak is indul és az is marad mindkét fél részéről. De fel nem merülnek ilyen témák, mint pl. az egymás felé tett szexuális célozgatások.
2012. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem létezhet fiú-lány barátság. A 2 legjobb barátom fiú, soha nem akart egyikünk se többet, barátságnál. Az egyik sráccal 7 éve, a másikkal kb 3 éve vagyunk barátok.

Viszont az tény, hogy az olyan barátságok,ahol egyáltalán felmerül ilyen szinten a szexualitás, mint párodéknál, nem nevezhető igazán barátságnak...

Mi is szoktunk szexualitásról beszélgetni a fiú barátaimmal, de általában csak sztorizgatunk, hogy kivel mi történt, ha van valami mesélni való sztori (persze, nekik mindig akad), esetleg tanács kell, vagy csak szimplán perverz szóviccek jönnek elő (azokból se tudnak kifogyni). De ezek érezhetően mások, mint a "de megd*nálak, ha szinglik lennék" kategória...

2012. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Még mindig váltig állítja, hogy ez csak vicc, ezek csak szavak és nagy feneket kerítek az egésznek.

2012. nov. 18. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én vagy otthagynám, vagy bosszúból az orra előtt flörtölnék más pasikkal, persze csak "viccből". Ettől talán észbe kapna.
2012. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!