Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, volt nektek ilyen eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt nektek ilyen eset vagy történhet? Melyek azok a jelek ami többre utal mint barátság?

Figyelt kérdés
Küldött nektek a lány jelzéseket,de ti félre értettétek,mert csak mint barátságot akart.Nem kapcsolat céljából,hanem csak barátság,és amikor megpróbálkoztatok nála elutasitott.
2012. nov. 19. 13:47
 1/2 anonim válasza:

Nahát :D Majdnem szóról szóra ez történt velem anno még gimiben. Szinte teljesen ugyan ez volt. Elhívtam egy gimis bálba a lányt, elfogadta a meghívásom, így egy párként mentünk el. Egy gimibe jártunk, ő egy évvel alattam volt. (Nem vagyok egy érzelgős típus, bálba sem voltam azelőtt még, de tudtam hogy a lány szereti az ilyen jellegű, kissé romantikusabb eseményeket, így megléptem azt a lépést, amit talán másért azelőtt nem tettem volna meg.) Minden jól alakult, beszélgettünk, táncoltunk, ő folyamatosan mosolygott rám. Minden jel arra mutatott, hogy jól mennek a dolgok. Aztán eljött a bál vége... (Már néhány hónapja ismertük egymást, azelőtt is beszélgettünk, tehát nem a nulláról indult a kapcsolatunk.) A bál végén hazafelé sétálva végül is erőt vettem magamon, és nagyon óvatosan rá kérdeztem hogy lehet-e köztünk valami, járna-e velem. Aztán felsültem :D Mondta, hogy ne haragudjak, de ő csak barátként tud rám tekinteni. Azt el felejtette a végére oda tenni, hogy: egyelőre. Ugyanis, mint utólag kiderült, valójában tetszettem neki, és járni is akart volna velem, csak eléggé félénk csaj volt, és hirtelen nem merte egyből azt mondani, hogy igen, ő is szeretne velem járni. Ezt ő mondta el már nekem utólag. A bál estéjén történt elutasítás után én teljesen összeomlottam kamaszként, annyira nagy csalódásként éltem meg az egészet. Így utólag visszagondolva, szerintem csak menekültem a kapcsolatban, ugyanis rá 1-2 hétre vigaszra találtam egy másik lány mellett. És úgy tűnt, a valódi szerelem nem fog beteljesülni. 1 év múlva összefutottam vele, akkor mondta el, hogy nagyon szomorú volt, amikor a másik lánnyal látott, és nagyon-nagyon sajnálja, és megbánta hogy akkor elutasított. Azóta már eltelt 7-8 év, boldog párkapcsolatban élek már 4 éve a mostani barátnőmmel. ezzel a gimis lánnyal szinte teljesen megszakadt a kapcsolatom. de ez az egész a fejemben szerintem már örökre benne marad, mint egy soha be nem teljesült szerelem. Egyszer összefutottunk még, és nosztalgiáztunk kicsit, amikor is elmondta, hogy ő is ezen a véleményen van, hogy talán a sors akarta így, hogy a mi szerelmünk sohase teljesülhessen be. Jóban maradtunk, én is, és ő is éli a saját életét. Ha bajban lennénk, és szükségünk lenne a másikra, segítenénk egymáson, de más felé sodort minket az élet, így ennyiben is maradtunk :) Szép lett volna vele, de így tényleg csak egy soha be nem teljesült szerelem maradt a számunkra :)


Minden jót kívánok a továbbiakban! Én azért a helyedben finoman, óvatosan utána járnék a dolognak, hogy nem jársz-e esetleg hasonló cipőben, mint én jártam. Lehet, hogy csak egy kis időre van szüksége a lánynak, vagy még nem tisztázta le magában a dolgot :) Ha ne adj Isten, mégis végleg elutasított, akkor se keseredj el, nagyon sok szép és okos lány van még a világon, aki mellett megtalálhatod a boldogságot. Minden jót kívánok még egyszer! :)

2012. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen.Szép sztori.
2012. nov. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!