Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes eset egy szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EAH5770 kérdése:

Érdekes eset egy szülinapi bulin. Szerintetek hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok.19F vagyok,aki igen érdekes dologba cseppent.

Minden a szülinapomon kezdődött.(Azt még itt tudni kell rólam,hogy szűz vagyok,nem is csókolóztam még,én olyan szelíd visszafogott gyerek vagyok,aki várja az igazit.)

Ugye Albérletebe(más szóval :Internáton vagy priváton) igen érdekes dolgok szoktak történni.A 19. szülinapomat ünnepeltük,a szobán 4-en voltunk,én a barátommal és 2 osztálytársnőm és az egyik igen csak bejön nekem.Már már ittas állapotba voltunk,de nem tök részegen,csak úgy hogy jól érezze magát az ember.Nagyon aranyos csaj,én is vonzódtam iránta,és ezt ő is viszonozta.Eleinte csak simogatás volt, utána jöttek az arcra puszik, stb.

Már ott tartottunk,hogy fekszem az ágyán és bikiniben táncol nekem,majd szájra puszi jött amit imádtam,mosolyogtam,ez ő észrevette hogy tetszik,ekkor megfogta a paplant,és a fejünkre húzta ,majd egy nagyon izgalmas szájra puszi után jött egy nyelves csók,ami nagyon jó érzés volt,imádni tudtam,majd ez megismétlődött még 2x és igen élveztük :)

Én úgy próbáltam mindig kialakítani az életem,hogy az ilyen események,(pl. első csók,vagy első sex)ne egy úgymond utcalánnyal történjenek,és ne pocsékoljam el ezt az első lehetőséget egy olyan csajra,akit már mindeki lefektetett...puff alig bírom kinyögni mit akarok. szóval egy tényleg jó csajjal szerettem volna elveszteni ezeket a dolgokat. És végre így is történt. Annyira boldog voltam.Imádni tudtam volna, annyira jó érzés volt.

Úgy éreztem hogy ezt a dolgot sikerült a legszebb,legaranyosabb lánnyal véghezvinnem,ahogyan azt én elképzeltem.De le nem feküdtünk.Na fiúk a probléma most jön.

A lány is 19 éves,2 hete volt ő is 19,a párja pedig 23.Na már most az lenne a kérdésem,az ilyen rendes lányoknál ez hogyan működik? Ez megismétlődhet? Ez megcsalásnak számít?Mikor a paplan alatt voltunk,én megemlítettem neki,hogy a párod ehhez mit szólna? Erre levágott egy pofont,és azt mondta : "Ne legyél fasz. Jó?"Gondolom arra értette,hogy ne foglalkozzak most azzal,hanem élvezzem a jelenlegi pillanatot.Így is tettem.Ezt sem nagyon értettem mire mondja.Nekem nagyon jó volt az együtt töltött időnk,szeretném ha megismétlődne.Lehet erre esély? Vagy az alkohol hatása miatt történ ez csak? Vagy azért egy picit a csaj is akarta?Szóval én az ilyen ügyekben nagyon nem vagyok otthon,és szeretném ha segítenétek tisztázni egy két dolgot.Nagyon köszi annak aki elolvasta kis regényem,és tud e tapasztalatlan fejemnek segíteni.

Sziasztok


2012. nov. 17. 03:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lekent eg maflást?? De durva!!!!
2012. nov. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem volt akkora. csak olyan,hogy éreztesse velem,hogy most ne a párjával foglalkozzak.

Ám mit szólsz hozzá? van egy két válaszod számomra?

2012. nov. 17. 03:33
 3/15 Beviz Elek ***** válasza:

Ha tényleg bejön... Akkor addig üsd a vasat amíg meleg. De nem terveznék hosszútávra. Hiszen van barátja és úgy kavart veled. Én meghágnám és repülnék rá a kövire... Amúgy szeretem az ilyen piálós bulikat:D Kell hívni csajokat és soha nem unatkozik az ember:D

De kemény hogy benyomott egyet mint egy domina... De van egy kis kettősség a szövegedben. Rendes lány? A barátja helyett a te szádban van?

2012. nov. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szóval, ha lekent egy maflást, az durva, megfogtam volna a kezét, amivel üt és szétsmárolom. :)) Ja, "rendes" lány. Foglalkozz a "lelkével" egy kicsit. "Erősebb kutya *szik" jeligével a hirdetőbe.
2012. nov. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3:43 nem egészen értelek...

Milyen kettősségre gondolsz?

2012. nov. 17. 03:59
 6/15 A kérdező kommentje:
3:58 írtam hogy nem ilyen ember vagyok,nem vagyok durva,és nem erőltetek semmit.
2012. nov. 17. 04:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell, csak játékból. Mert ő is akarja… Akarta?
2012. nov. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akarta,hisz ő kezdeményezett mindent.
2012. nov. 17. 04:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Te egy igazi hülye vagy.

Nem kellett volna a barátját felhozni, ez ilyenkor bunkóság.

Ilyenkor érezd magad megtisztelve, a csaj nem felejtette el, h van barátja, csak épp leszarta.

Ha ő ezt letisztázta magában akkor te se foglalkozz vele, tedd a dolgod, keféld meg, igazából szerintem már akkor is hagyta volna magát.

Szal hívd le megint, aztán kendd el a pofáját.

De semmi több, ez a csaj tényleg csak arra jó, h áthívd iszogatni aztán.....szal nagyon nem értem miről beszélsz, h ez a csaj aranyos, még barátja is van, ez egy retek.

2012. nov. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jah, hát igen, megcsapott a sunaszag és most oda meg vissza vagy.

De azért ennyire nem kellene.

2012. nov. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!