Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet lehet az újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lehet az újrakezdés?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, fiú. Voltam egy élettársam, ő 20. Másfél évet voltunk együtt, majd különmentünk közös hiba miatt elég viharosan. Ő visszament az exéhez, én alkalmi kapcsolatokból tengetem napjaim. Szakított vele, meg még vagy 2 hímmel, és most van egy majd 40 éves pasija. A szakításunk óta nem beszéltünk egészen tegnapig, rámírt facén. Megpendítette a húrt, hogy talán nem is baj, hogy így alakult, mert ha a jövőben véletlenül újra összejönnénk, akkor ebből tanulhatunk. Most meg találkozni akar péntek este. Írta, hogy hiányozni szoktam neki, meg sokat gondol rám. Részemről valahol még szeretem, de már közel sem annyira, mint anno, persze ez lehet, hogy addig van így, amíg kb hozzám nem ér, és akkor elönt minden... Van értelme az újrakezdésnek, vagy inkább hagyni kéne az egészet?
2012. nov. 19. 15:39
 1/1 Bino ***** válasza:
Egy próbát szerintem megér, próbáljátok meg, viszont ha nem megy ne nagyon eröltessétek.Abból csak kölcsönös bajok lesznek. Ha meg megy és jól érzitek magatokat együtt kezdjétek újra nyugodtan.
2012. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!