Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért sokkal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért sokkal könnyebb párkapcsolatot találniuk mint a férfiaknak? Nekik miért nem kell harcolni azért akit akarnak maguknak?

Figyelt kérdés

Járok bulizni 2 hetente és mindig úgy van, hogy kevesebb nő van a tánctéren és mindegyik körül legyeskednek sokan, most én hiába vagyok jó ruhákban egész este nem jön oda hozzám senki, mintha nem tetszenék senkinek, ezt nem értem, egy nőhöz meg odamennek rengetegen és bárkit választhat közülük kedvére, akár ki is használhatja ahogy akarja, nagyon ki vannak szolgálva a nők.Ha meg odamegyek valakihez akkor elutasító, nem akar velem táncolni, beszélgetni sem ha csendes helyen vagyunk, eleve barátokkal érkeznek vagy barátnőkkel akik közé nem engednek beilleszkedni.Egy férfinek sokat kell küzdeni egy nőért mintha a nő lenne a jutalom, pedig egy nőnek is szüksége van a férfire, eközben a nő nem csinál semmit, nem fektet energiát a kapcsolatba csak hagyja magát vagy elutasítja a közeledést ez által nagyon kényelmes helyzetben van hiszen olyan mintha a boltból kéne neki valami áru és az áru menne hozzá és még válogathat is közüle és fizetnie sem kell érte(értsd a fizetséget, hogy tenni valamit neki is, pl. beszélgetni, elmondani valakinek hogy tetszik, felhívni stb) ne legyen már egyoldalú a kapcsolat.

Na most ez egy igazságtalan rendszer én úgy gondolom, sokan azt csinálják, hogy hamis flörtjeleket használnak, pl. szemez veled, mosolyog, te odamész beszélgettek, kedves, meghívatja magát valamire aztán ha elfogy akkor bejelent valami kifogást magát nagyon okosnak gondolva, hogy női fortélyt alkalmazott mintha a férfi hülye lenne és nem venné észre, mondjuk van barátom és vár engem vagy bármi.A nők úgy játszadoznak ahogy csak akarnak és nekik jár a párkapcsolatok minden előnye, hogy érvényesülhetnék férfiként ebben a rendszerben?

(21 vagyok)


2011. júl. 24. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a kalandot is párkapcsolatnak hívod, igazad lehet. Csak szexre szinte mindenki jó.
2011. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Már ne haragudj meg, de ez a szöveg nagyon gáz, amit írtál. Mi az, hogy egy nőnek nem kell megdolgozni a kapcsolatban, az hogy nem mi megyünk hozzátok udvarolni az szerintem alap dolog, ha kell vedd el, egyébként meg ha nem csak dugni akarsz és volt már igazi kapcsolatod, akkor tudhatnád, hogy egy nő ha szereti a párját, akkor nagyon sokat fektet bele abba, hogy megtartsa a fiút. Abba még nem gondoltál bele, hogy rossz helyen ismerkedsz? Nem egy hangos discoban vagy kocsmában kellene társat keresned, ahova szórakozni jár az ember... meg ahova nagyjából olyan lányok járnak, akik csak a húsra várnak...
2011. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
sajnos barátom neked is fel kell vértezned magad ebbe a világba való beilleszkedés kedvéért,hogy te is esélyes lehess.Ez egy nagyon nagy munka a részedről.Nem egyszerű,bár azt mondják elsajátítható.egyébként megértem problémád ez egy igazságtalan világ és már-már úgy érezni,hogy ez csak a "kiváltságosoknak"sikerölhet
2011. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem én. Ha te azt várod, hogy egy discoban vagy ehhez hasonló helyeken komoly kapcsolatot találsz akkor ki kell, hogy ábrándítsalak de nem fogsz találni.

Ha valóban komoly kapcsolatot akarsz mély érzésekkel táplálni akkor megint ki kell, hogy ábrándítsalak, de bizony a nők is szoktak tenni a kapcsolatért. Nem is keveset.

Másrészt pedig én pont fordítva vettem észre. A fiúk nem kezdeményeznek mostanában, igaz én nem járok discoba mert nem az én világom. De máshol meg ismerkedni sem lehet, mert eddig mindig nekem kellett volna kezdeményeznem. Azzal nincs baj, hogy nő vagyok oké kezdeményezhetek néha én is. De az, hogy szinte az összes esetben nekem kellett volna, az azért már egy kicsit fura.

És annak könnyebb párkapcsolatot találni akár fiú akár lány, aki nem görcsösen akarja az egészet.

2011. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hozzám nem jön senki, miért nem kellek senkinek?

Nem írtam, hogy csak szórakozóhelyen ismerkedek, nem volt még semmilyen kapcsolatom, évek óta ezen dolgozom.

Érdekes másban mindenben sikeres vagyok csak ez nem megy, én nem válogathatok kényem kedvem szerint.Mi dönti azt el, hogy egy nő belém szeret?Mit kell ahhoz tennem?Még sosem szeretett senki.

2011. júl. 24. 21:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Elég kétségbeesettnek tűnsz...:S Ne ragaszkodj görcsösen a kapcsolathoz, ha nem számítasz rá, akkor hidd el, hogy sokkal könnyebben összejön, ott ahol nem is remélnéd. :)
2011. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem szeretett senki, sőt egy fiúnak sem tetszek mert átlagos vagyok és nem vagyok olyan maca, mint a legtöbb korombeli lány. Nem csinálok belőle problémát. Ez van.

Dolgozol valahol? Miért nem próbálkozol a munkahelyen?

2011. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Persze hogy kétségbeesett vagyok, nem is csókoltam még meg senkit és 21 vagyok, szűz, mások meg 13-14 éves koruktól járnak valakivel és szexuális életet élnek, szerelmesek.

Nekem ez kimaradt, egy 15-16 éves kislány tapasztaltabb mint én, a velem egykorú lányok egy része már házas vagy anya nekem meg nagy 0 tapasztalat, semmi.

Most már ideje lenne ha valami sikerülne is.

Akik nem értik, nem érzik ezt át képzeljék magukat a helyembe.

2011. júl. 24. 21:55
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna, teljesen olyan, mintha rólam szólna a kérdés. Még a korunk és nemünk is azonos. Írtam is privátot neked.


Amúgy meg most komolyan lányok, ha odamennénk csak úgy például az utcán hozzátok mennyire viselnétek el egy vadidegen palit, ha nem jön be külsőre?! Semennyire, csak egy jó nagy pofánvágást kapna a férfi tőletek. Azért kéne nektek odamenni vagy legalább valami normális jelet küldeni, hogy "halihó szabad vagyok, gyere ide ismerkedjünk" de ti nem tudtok egy normális jelet sem küldnei, annyira logikátlanok vagytok meg sajnos egyre rosszabb ez a mai női társadalom, tisztelet a kivételnek, de ők meg annyira elbújnak, hogy nem lehet megtalálni őket. Ezért kell a hülye diszkóribancokat bámulnunk, pedig normális, rendes barátnőre vágyik az ember igazából.

2011. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Elmondom neked, hogy rengeteg modell alkatú szingli nő van, akik arra vágynak hogy valaki leszólítsa őket, neked meg pont az a nő kell aki körül tízen vannak? Buliban meg teljesen más, van 20 férfi, meg mondjuk 3 nő, akkor mit akarsz? Egy buliban ahol alig néhányan vannak persze hogy sokkal könnyebben oda mész a nőhöz, de néznéd meg azokat a palikat az utcán, a sok csinos nő közül egynek sem mernének még a szemébe sem nézni, nem hogy leszólítani meg legyeskedni körülöttük, szóval érted, egy buliban ahol alig néhányan vagytok, teljesen más a helyzet.


21/f

2011. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!