Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fehérváron miért nem sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehérváron miért nem sikerül kifognom olyan kis aranyos, ölelgetős, gyengéd lányokat.. Most én vagyok peches vagy nincsenek is ilyen lányok már, akik ne lennének foglaltak? 30/F

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja, Fehérváron elfogytak, vonatozz át Füredre, ott beindult a buli. Vágod, fanta, csajok, Balaton.
2012. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hát ez szívásXD
2012. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Budapestre költöztek, dolgozni ;) :))) Viccet félretéve vannak, csak nem a gyakorin talán ... :) nézelődj társkeresőkön. :) Én is ott találtam meg a párom (én vagyok az ölelgetős nő:) ő meg az erre vágyó férfi :)
2012. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
biztos csùnya vagy :)).
2012. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csúnya nem vagyok...és a humorommal sincs gond.... :-)

inkább úgy látom, hogy az én korosztályom 25-30 közötti nők, mind túl karrieristák...netes társkereső kösz...az inkább nem...maradok inkább a való világba, ahol hús vár emberek vannak :-)

2012. nov. 19. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, elég hús-vér embert találtam ott hasonló szkepticizmussal indulva :) májusban lesz az esküvőnk :) hidd el, hús-vér a pasi! :) Szerinted az érzékeny lelkű nőket hol találod meg? A diszkókban? Ugyanmár! Beszélgetni itt is beszélgetsz, akkor nem mindegy? De te tudod...jó kesergést! N28
2012. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk lehet ha fordítva nézem a kérdést és hús fér pasit keresnek én is nagyobb sikerrel járnak.. :-)

De maradnék inkább a női nemnél, ha már 30 éve ezen az oldalon vagyok, most már inkább nem változtatnak rajta.....

Beszélgetéssel nincs gondom..szivesen beszélgetek bárkivel bármiről,de csak ezért nem regisztrálnék netes társkeresőbe...disco ismerekedés sem rossz, értelmes jó fej lányok ott is vannak, bárki bármi mond, szerintem vannak......

2012. nov. 19. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg a kulsovel van baj. Igazabol azon is meglepodtem hog egy 30 eves ferfi ilyet ir ki....
2012. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a humoroddal nem lenne gond, máshogy tetted volna fel a kérdést.
2012. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem a lányok nagy százaléka ilyen (én 19 vagyok és néha már őrületbe kergetem a fiúkat ezzel, állandóan bújok, a karjaik között akarok lenni) csak az a helyzet hogy nem minden fiú szeret ölelkezni, simogatni egymást! ritka az olyan, akit ha átölelek nem akar egyből a szexre térni. leszedi magáról a kezeimet.. :D és szex után sincs nagyon igényük rá.. lassan belőlem is kiölik ezt. :( :D
2012. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!