Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megmondom hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondom hogy azért nem tal. Vele mert idegesít, miért mond olyat, hogy biztos mert mással vagyok?

Figyelt kérdés

eddig egyetlen férfi (srác) nem hitte el nekem, ha nem akarom látni, hogy az nem más miatt van, hanem igenis ő miatta.

a mostaninak elmondtam, hogy hol ezt mondja, hol meg annak totál ellenkezőjét, nekem gyerekes az egész gondolkodása, és pláne nem akarok találkozni, mert nincs kedvem hülyeségeken vetyengeni, meg lelkizni a hülyeségein, erre biztos más programom van, vagy biztos mással találkozom, mondtam nem, csak az van amit mondok. erre befejezi úgy, hogy sok boldogságot.


hát már fel tudnék robbanni ettől is.

miért nem akarják meghallani, hogy mi a baj, mi a problémám, miért nem akarom látni, miért találnak ki olyat, hogy biztos más van a dologban???


2012. nov. 19. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb hülye k.rva így csinálja, és ennek megisszák a pasik sokszor a levét... fordult a világ ma már a nők nagy része undorítóbban viselkedik, mint a férfiak.
2012. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Undorító sok nő, gusztustalan féreg.
2012. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!