Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nézi a nőket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nézi a nőket az utcán, és ez engem nagyon zavar. Más nőket is idegesít ez?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát elég nagy bunkóság a részéről
2012. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Minden pasi nézi a néket, ez férfiösztön, vadászösztön! Nem csak nálatok van ez így!
2012. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Azért lehet, mert nem kap meg mindent tőle, és hiányzik valami az életéből: szeretet, változatosság, szex ..stb.
2012. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, bármennyire is önkéntelen, vagy természetes.
2012. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Hát engem egy percig nem érdekel.

Felőlem nézheti, úgyis velem fekszik le éjjel, akkor meg ki a francot érdekel, hogy kit néz meg?

Nem csak én tetszhetek neki. Én is meglátom, ha más férfi 10/10-es. És akkor mi van? Ettől még nem kell más.

2012. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
#4 hidd el, tied is nézni fogja előbb utóbb!
2012. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Te nem nézed meg a jóképű pasikat? Nem járhatnak csukott szemmel!
2012. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem idegesít, mert az én férjem nem nézi őket és én sem más férfiakat. Az, hogy valami különlegesen szép, feltűnő jelenségen pár pillanatra mindenkinek megakad a szeme, meg szerintem természetes.
2012. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
Hűséget fogadott, nem pedig vakságot. Pontozzatok le nyugodtan, de inkább örülj neki, hogy csak nézi!
2012. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Persze, lehet nézni, de gusztustalanul feltűnően tenni, hogy pl. még utána is fordul valakinek. Balhét nem csapnék ilyesmi miatt, de azért kicsit idegesítene. Én mondjuk nem nézek más pasikat, nem érdekelnek, de lehet hogy ez egy férfitól nem várható el?
2012. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!