Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyíregyházán valami hely ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán valami hely ahol rocker lányokkal lehetne ismerkedni? Megjegyzem nem a divatmetálosokra gondolok, hanem aki azt is "vallja". Hasonló lelkületű hölgyeményt keresek mint én.

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem is értem, mi az hogy divatmetálos?

A metálos meg a rocker ugyanúgy csak egy divat, mint a repper, meg a diszkós, meg a vámpíros, meg f-szomsetudja, mik mennek még manapság.

Innentől kezdve kicsit értelmetlen a kérdés.

A mély, tartalmas, érett, és a komoly gondolkozásnak az első jele az, ha az ember kinő ebből az egész hülyeségből, és belátja, hogy nincs olyan, hogy 'true' rocker, meg pánk, meg metálos, meg stb. Ők is ugyanolyan divatemberek, mint az összes többi.

2012. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi de ez "dislike"... a válaszadó nem "true" nem érti, mindegy. Aki ilyen (amit én pl...) zenét hallgat van valamiféle filozófiája amit valószínű csak az ilyen körben forgó ember ért meg. Válaszokat továbbra is várom.
2012. nov. 19. 21:32
 3/14 anonim ***** válasza:
én értem mire gondolsz... de nem hajdú-bihari vagyok
2012. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

@első

A rockból nem lehet kinőni!!! Itt vagyok példának én (bár én még változhatok...), de ott van egy nagyon jó példa: édesapám...ő rocker, pedig már jócskán 40 felett van...és jobban is értékeli a rockot, mint a legtöbb mai fiatal...vagyis ő még főleg a régi rockot, de az újak közül is sokat szeret...ezekszerint ő éretlen?:O

Mert egyébként meg nagyon értelmes, és jó eszű ember (sajnos én ezt nem örököltem tőle, csak a zenei ízlést...bár én is inkább a metal és a punk felé hajlok...)

17/L

2012. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 11-19 21:32 nem hajdú megyei hozzászóló! Nyíregyháza szabolcs megyében van, én ott tanulok egyébként meg borsodban lakok. lány vagy amúgy? na de látjátok ugye? a rock/metál mégha befogadhatatlan egyeseknek akkoris szerintem több érzelmet közvetít mint némely pop és elektronikus zene. Van egy-két jobb elektronikus zene is pl. Aes Dana, vagy ugye a dark ambient, és a chillout de ezek is minőségiek. Eddigi válaszokat is köszönöm, de még várnék mert igazán konkrét nem érkezett... hölgyek kérlek írjatok és küldöm az elérhetőségeimet! :)
2012. nov. 22. 06:14
 6/14 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok ha ez (is) számít.
2012. nov. 22. 06:17
 7/14 anonim ***** válasza:
hupsz bocs csak félrenéztem és lány vagyok
2012. nov. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

S mit vall egy rocker? Mert én még bizony erre évek óta nem kaptam értelmes magyarázatot. Azt mondták nekem nem egyen: az érezni kell! Én pedig azt kérdeztem ő mit érez, erre azt nekem éreznem kell. De hát mondom én nem vagyok az akkor mit érezzek mégis? No tehát... Miben merül ki a rockerség?


Na meg még azt bírtam, amikor bakancshoz volt kedvem meg lánchoz meg ilyen kiegészítőkhöz, rám varrták, hogy divatpunk vagyok. Mondom miért, mondtam én hogy az vagyok? Úgy esett jól felöltözni és kész. De voltam már discosnak is titulálva, úgyhogy...

Birom, hogy mindenki hú de igazinak vallja magát a saját stílusában, de senki nem tudja megmondani miért is az. :)

2012. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jéé...te is borsodi vagy, kérdező? :D

Hát jó messze mentél tanulni...sajnos ott nem tudok ilyen helyet mondani, de szerintem, ha van koncert ott vagy a környéken (nem ismerem a lehetőségeket se arrafele), akkor menj oda, és hátha szerencséd van, és találkozol egy olyannal, aki szintén Nyíregyházán lakik...

#8: Ez ugyanolyan érzés, mint pl a szerelem...azt talán meg lehet magyarázni? Szerintem az életérzések nagy részét nem lehet megmagyarázni, vagy körbeírni...azt egyszerűen ÉREZNI kell...és nem magyarázni.

(4-es voltam)

2012. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj egyébként elsőnek: a vámpirizmus egy kultúra, ami még az Alkonyat előtti időkre nyúlik vissza...az más téma, hogy mostanában minden második tini vámpírnak képzeli magát...bocs az offért...
2012. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!