Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék újra bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra bízni a páromban? 18L

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és egy hét alatt kiderült minden..Hogy ő hazudik nekem, más lányokkal találkozik (tudom, hogy a barátai, csak miért nem mondta el? én megérteném..) Bár nekem nincs szükségem arra, hogy mással legyek kettesben, mikor itt van nekem ő. Mindegy, nem ebben szeretnék segítséget kérni.

Hanem megbeszéltük, hogy adunk még egy esélyt a kapcsolatnak, teljes változtatásokkal. De én nem tudok ezeken hirtelen túllépni. Hiába beszéltük meg, én még mindig itt toporgok, hogy miért.. Az egyetlen dolog, ami számomra elviselhetetlen, ha hazudnak nekem..Egyszerűen nem bízom már annyira benne, de nagyon szeretem!

Köszönöm előre!:)


2012. nov. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
kutyából nem lesz szalonna. ha neked ez így jó megérdemled a sorsodat, meg azt amikor majd kétszer ilyen frappánsan és aljasan fog megalázni. én biztos nem foglak sajnálni érte...
2012. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nos, az egyik exem mindig kiakadt, amikor a havernőimmel találkoztam (férfi létemre). Mindig azt mondta, hogy nem gond, de mindig sírt, mikor hazaértem. A kérdésedből kiderül számomra, hogy te is csak azt mondod, hogy nem lenne gond, de aztán mégis. És akkor a kérdés, hogy tényleg választania kell a barátok közt és közted? Nekem is ez volt a dilemmám annó, ráadásul hiába bizonygattam, hogy egyiküktől se akarok semmit (ha akartam volna, még előtte lett volna bármi).
2012. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bizalom az ilyen dolog... könnyű eltapsolni és nehéz visszaszerezni. De főleg nem neked kéne ezen dolgoznod, hanem neki.
2012. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha egyszer megingott a bizalmad vki iránt, az már sosem lesz tökéletes (tapasztalat)

az már más dolog h lesz-e okod nem bízni benne, vagy nem lesz

te akkor sem tudsz majd 100%-ig megbízni benne

ugyh most döntsd el h ezekkel a tényekkel tudsz együtt lenni vele vagy sem

2012. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy zavar és rosszul esik, de csak ha kettesben mennek el. De az mégjobban, ha nem mondja el, csak utólag elszólja magát.. Vagy pl felhívja mellettem egy lány, és megbeszéli h akkor ha én hazamentem akkor elmennek valamerre. Én nem állítom döntés elé, ahogyan ő sem engem. Csak kettesben ne menjünk már lányokkal, akikről előtte sose beszélt. Én pedig most csak annyit kértem, hogy ha megy, legalább szóljon.

Ez az utolsó esély, tudja nagyon jól:) Ha nem tud ebben megváltozni, az nagyon hamar kiderül, sokáig úgyse tudja tartani magát, ha nem akar:) Akkor beletörődök..

2012. nov. 19. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
jogos a felháborodásod..
2012. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy jó kapcsolat, ne rontsd el most ezzel. ha történeteket gyártasz szimpla tények köré, saját magadat kínzod, feleslegesen.

az embereknek szüksége van más emberekre. sok emberre. nem lehet nonstop egy személlyel lenni. neked nincsenek barátaid?

gondolom a legtöbb barátsága bőven előtted született. érezd magad valamelyik lány barátja helyébe: van egy nagyon jó barátod, aki hirtelen szerelmes lesz, és te megszűnsz létezni számára. milyen barátnak, milyen embernek tartanád utána? ugye ..

a bizalmat újra felépíteni nem egyszerű, azt viszont senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy te meg tudsz-e bírkózni ezzel a dologgal. nekem is úgy tűnik, hogy csak alkalmazkodnál, és valójában nagyon is zavarna, ha találkoznának. ez szimpla önbizalomhiány, ezesetben saját magadban keresd a hibát


sok szerencsét :)

2012. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kapcsolat?

Hazudott! És minek megy más lányokkal kettesbe? Vagy menjen, de akkor mondja előtte hogy "figyelj már, régi ismerősömmel összeülünk, de nem kell izgulnod, csak megbeszéljük az elmúlt éveket"


Ne légy olyan mint az osztálytársam, aki már vagy 3× szakított a barátjával, és negyedjére is összejött vele. Mert félt a magánytól, és jobb ő mint a senki... A szerelem elmúlt csak a megszokás megy tovább

2012. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!