Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudok bízni a páromban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem meg ő is engem, de nagyon sokszor meg bántott azt mondja, hogy szeret és soha nem hagyna el , de még se tudok meg bízni benne, pedig ő az életem.Úgy érzem bármilyen nő el tudná venni tőlem semmi önbizalmam nincs már, nem akarom elveszíteni.
2010. júl. 1. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hasonló cipőben jársz mint én és sajnos én se tudom de rémes érzés
2010. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudsz benne bízni, mert magadban nem bízol (lásd, bárki el tudná venni).

A párod nem a tulajdonod, amit bárki lenyúlhat. Ő egy szabad ember, akkor is az marad, ha esetleg a férjed lesz, önálló akarattal. Elvenni nem tudják, de elmehet magától, ha akar.

Baromság, hogy elcsábítják, a hűség döntés, ha nem akar elcsábulni, nem fog. Ha meg igen, nem tehetsz semmit, a szerelmet nem lehet eröltetni, vagy van, vagy nincs.


Egyébként egy kapcsolatot addig érdemes fogytatni, amíg épít. Amikor már rombol (azt írod, semmi önbizalmad nincs "MÁR"), akkor talán érdemes lenne gondolkozni rajta, miért alakult így, és hogy szabad-e így folytatni.

2010. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hazudott nekem és nem tudom mihez kezdjek:(
2010. júl. 1. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl lihegik ezt a bizalom dolgot az emberek. Mikor éppen a legjobban bizol a párodban,ő akkor fog ezzel visszaélni. Sajna ha valaki hajlik az ilyesmire akkor ugyis megcsalja a párját, bárhogy is hangoztatja hogy szereti. Sajnos kár ezen agyalni mert rengeteg idődet és energiádat elveszi ez. Mig ilyesmiken agyalsz elsuhan melletted az élet. Ez ellen semmit nem tudsz tenni. Ha jól belegondolunk bizonyos helyzetekben az ember saját magáért nem tenné tűzbe a kezét, mit várhatunk akkor a párunktól.
2010. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedet megválaszoltad saját magadnak.

Eljátszotta a bizalmad,megbántott átvert...

Annyit tudsz tenni hogy magadba nézel és kielemzed a kapcsolatotokat hogy mi lehetett a gond amiért ezt tette, véleményem szerint mindennek van oka.Ha rájöttél talán helyre hozhatjátok és szép lassan ha sikerül visszanyered az önbizalmad és a párod felé is visszaáll a bizalom.

Ha nem megy és továbbra sem tisztel még annyira sem hogy elmondja az igazat akkor érdemesebb lenne elbeszélgetni vele hogy jó-e ez így nektek, és érdemes-e folytatni.

Ha egy kapcsolatban nincs meg a bizalom és a tisztelet , és /vagy egyik fél elnyomásban van elvesziti önértékelését stb akkor nem sok értelme van a kapcsolatnak.De mindt mondtam előbb megkéne próbálni helyre rakni a kapcsolatot, talán nincs minden veszve,talán csak a bolhából elefántot csináltok.

2010. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szedd össze magad és nem függj ennyire a párodtól! Biztos kedves, okos csajszi vagy, ha el akar menni, hát menjen! Ha sokszor megbántott, nem szerethet nagyon! Akit szeretünk, azt tiszteljük, becsüljük! Egy normális kapcsolatban nem kell aggódni, hogy elveszik tőlünk a másikat, hiszen, ha szeret minket, nem megy sehová és nem kell neki senki más. Szerintem ha a belső ösztöneid úgy jeleznek, hogy baj van, veszélyben a kapcsolat, bármikor elmehet, lehet, hogy megint átver, akkor annak van alapja :-( Ne szenvedj, hanem állj a sarkadra, mutatsd meg a pasidnak, hogy milyen jó csajszi vagy, kit veszíthetne el, ha ostoba lenne! A fiúk nem szeretik a savanyúk, örök féltékeny csajokat!

:-)))

2010. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13:09 köszönöm nagyon sokat és öröm okoztál:D
2010. júl. 1. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!