Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem működik a kémia, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik a kémia, ha interneten keresztül szinte 100% biztosak voltunk, hogy kellünk egymásnak?

Figyelt kérdés
Mi ez a kémia dolog, miért fontos ennyi, ez miért nem működik interneten keresztül, ha interneten működött élőben miért nem müködik
2012. nov. 20. 01:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én viszont egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy ostoba, aki kémia alapján választ. Persze, tényleg h.lyeség azzal lenni, akivel csak úgymond lefeküdnél, de minden más tulajdonságát megveted. De ha valaki kedves, jófej és okos, de a pöttyös labda iránt több vonzalmat táplálok, akkor ott egye meg a franc. Akihez nem vonzódom testileg is, akivel nem köt össze az a bizonyos plusz, amit kémiának hívnak, abba nem tudok beleszeretni sem. Lehet van, akinek megy, de nekem nem. Csak azért nem fogok együtt lenni egy pasival, mert "jó emberi értékei" vannak. Ha Azonos az értékrendünk, jól és könnyen tudok vele kommunikálni, fizikailag is vonzódom hozzá, tehát megvan az a plusz kémia, akkor majd szerelmes lehetek belé. Igenis fontos egy kapcsolatban az, hogy fizikailag is vonzódjunk a másikhoz. Nem tudnék olyan emberrel lefeküdni, akihez nem vonzódom, lehet az tőlem a világ legrendesebb, legviccesebb pasija is. Ettől én még nem vagyok szívtelen dög, egyszerűen csak fontos nekem a testsés IS. És a kémia meg a fizikai vonzódás nem egyenlő azzal, hogy ki mennyire jól néz ki. Szerintetek véletlen, hogy a lányok többségének nem jönnek meg a kigyúrt, legyantázott, manapság divatos, izmos fiúkák? Pedig elméleti szempontból tökéletesek. Nekem is van egy ideálom, hogy mi tetszik leginkább egy pasin, hajszín, szemszín, magasság, és a legerősebb kémia egy annak a szöges ellentéte-típusú pasival alakult ki. Ezt nem irányítja az ember, hanem érzi, hogy azonos hullámhosszon, egyenlő szinten van a másikkal, kire tud a legjobban ráhangolódni.
2012. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!