Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktátok néha ijesztgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok néha ijesztgetni a barátnőtöket és emiatt szokott lenni konfliktus?

Figyelt kérdés
Én tervezem majd amikor lesz barátnőm megfogom egy jó párszor ijeszteni és tudom is, hogy majd hogyan. Jaj de várom már! :D
2012. nov. 20. 14:04
 1/10 anonim válasza:
a fannis lányok lehet nem szeretik az ijesztegetést....
2012. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Csak azért várod, hogy barátnőd legyen, hogy jól .... megijeszthesd?! :D

Noooormális???

2012. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Komolyan ezen agyalsz, hogy ha lesz barátnőd, akkor majd ijesztgetni fogod? :D Ez vicces :D

És hogyan?

Engem párom egyszer ijesztett meg, de az is véletlen volt, horrort néztünk, és csak át akart karolni, pont azért, hogy ne parázzak, de annyira rákoncentráltam a filmre, hogy nagyon megijedtem, amikor hozzáért a hátamhoz :D Én nem csináltam belőle ügyet, sőt, mindketten könnyesre nevettük magunkat. :)

24N

2012. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem minden csaj vevő erre, meg arra sem ha hülyének nézik.
2012. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te még biztos fiatal vagy..:) Nem fordult még elő velem, hogy bármelyik barátom direkt megijesztett volna és igazság szerint nem is örülnék neki..
2012. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idegen csajokat is tudsz ijesztgetni addig, sztem ne várjál vele:D
2012. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én pasim dettó ez. pedig 24 évesek vagyunk ..de folyton ijesztget... film nézés közbe bárhol.. :D de mi nem veszekszünk rajta.. minek :D én megijedek aztán cserébe megcsavarom a mellbimbóját XD
2012. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem amikor a pasim megijeszt, viccelődik velem, úgy kezel mint egy barátot(ezen a téren), csak az a baj... hogy ilyen ritkánfordul elő:(
2012. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon szeretnek ijesztgetni! és emiatt lett az egyik osztálytársam neve Jeszti! lehet h tetszeni fog neki nekem is tetszik! meg lehet hogy ha majd ijesztgetni fogod közelebb kerültök és hozzád bújik mert fél vagy jól össze vesztek és akkor szakítás stb......
2013. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha ijesztegetnek -lehet mert túl sok horrorfilmet néztem vagy a lelkiismeretem miatt
2013. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!