Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vele? Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, szoktunk veszekedni és olyankor mindenféle fxsz vagyok de már megszoktam. Mindig nekem kéne bocsánatot kérni, én vagyok a hibás mindenért, telefonon keresztül is ordít velem. De sokszor van olyan is, hogy nagyon jól elvagyunk egymással, mindenben egyetértünk. Volt már 1-2 kisebb szünet akkor nehéz volt nélküle. Van egy albérletünk de felesleges mert alig van otthon és nem tudom olyankor hol van (nem csal meg, azt már rég tudnám). A szülei eléggé pénzesek, mindent megkap a lány és kicsit el is van kényeztetve de nem túl városi és nem mű. Utál takarítani, a kutyája már egy csomószor össze szarta az egész házat amit általában nekem kellett feltakarítani mert akkor ott állt volna 1 hétig. Ha komolyan rászólok akkor meg csak veszekszik. A kocsiját összetörte, majdnem felgyújtotta véletlenül a szülei házát, kapott egy sokkal drágább, gyorsabb kocsit azzal meg csak száguldozik és kapja a csekket, az apja vett neki egy motort azzal se megy valami lassan. Féltem mert felelőtlen és figyelmetlen. A múltkor is vezetett, közben engem nézett és már átment a másik sávba. Azzal szokott ijesztgetni hogy megy 200-al és előzget össze vissza. Bezzeg ha én kicsit gyorsabban megyek akkor képes az első piros lámpánál kiszállni és olyan hisztit csap hogy hallja a fél ország. Már nehezebben tudom elviselni de ilyen régebben is volt. Nem szeretnék szakítani mert szeretem, alapból megbízható, kedves, szerethető lány csak az a baj amiket fent leírtam. Szerintetek mit tegyek?

21/L

22/F


2012. nov. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged nem néz semmibe ez a lány, szenvedj mellette továbbra is, ha ilyen lányra vársz. Na öcsém te sem vagy normális, de szeressed továbbra is,amig ki nem rug.
2012. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"én vagyok a hibás mindenért"

"ordít velem"

"alig van otthon és nem tudom olyankor hol van"

"Utál takarítani"

"a kutyája már egy csomószor össze szarta az egész házat"


Ezek közül bármelyik megtörténne velem, akkor kib@sznám a kutyájával együtt. Semmibe vesz téged.

2012. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"megbízható", az egész szöveg ez ellen a szó ellen érvel.. szerintem tudod, mit kéne tenned. ne várd a megerősítést, a te életed, neked kell döntened, hogy meddig akarsz szenvedni mellette, mikor annyi normális lány él a Földön...
2012. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lifeishard ***** válasza:

Előbb-utóbb kipurcansz mellette...

26/F

2012. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hanariko ***** válasza:

aki hülye haljon meg... vagy szenvedjen. (jelen esetben te)

ahogy látom(olvasom) szakítani úgyse fogsz vele, de akkor meg minek tetted föl a kérdést? Ennél jobb tanácsot nem lehet adni, mint hogy hagyd ott, mert semmit nem ér ez a "kapcsolat", de úgyse teszed "mert szereted"


Mit szeretsz rajta? Az az egy két órát, napot amikor minden rendben és egyetértetek? Aztán jön nem tudom mennyi veszekedés meg hiszti?

2012. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van, hogy a szerelem néha kevés. össze is kell tartozni. tudni kell együtt élni.


24/N

2012. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!