Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és valljuk be manapság már ott körül vagyok, hogy megtapasztaljam milyen is ez. :) Mit kell tenni egy lánynak és egyáltalán "hogy kell csókolni"?

2012. nov. 20. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak természetesen :)
2012. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még a csapból is ez folyik,de: csak spontán! ;)
2012. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan mint az azt követő többi csók. :D


A "hogy kell csókolni" kérdésre meg én is csak azt tudom mondani, hogy spontán, ahogy jön. Erre nincs útmutató, hogy fejet 45 fokban balra dönteni, csücsöríteni, majd csók.


Mit kell tenned? Találni egy fiút/lányt (ahogy érzed) aki szintén csókolózni akar.

2012. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne félj attól, hogy majd elszúrod.

Én is félte először, de a párom mikor megtudta hogy ő az első, azt mondta hogy nemis látszott hogy az volt az első csókom :)

Én először hagytam, hogy ő kezdjen el csókolni, és én pedig csak mentem utánna :P

Sok sikert! 19/L

2012. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Körül metéljelek?:)
2012. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
17%

Szerintem az első csók (az én tapasztalatom) lehet nagyon szar is, de utána így is függővé válhat az ember..


Fontos az, hogy kivel történik meg...ahány ember annyi féle csók...ha viszont valaki olyan csókol meg akivel véletlenül (mert hogy előre nincs honnan tudni) talál a szátok, akkor fantasztikus élmény

2012. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én is 13 vagyok és én is izgulok az első miatt, mert van barátom és úgy érzem ő is akarja de egyszerűen félek tőle!

De szerintem neked simán fog menni!

Sok sikert!

2014. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 13 évesen volt az első csókom az első barátnőmmel,miután már három hónapja voltunk együtt és tényleg olyan csodálatos volt mint ahogy a mesékben mondják
2015. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!