Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan döntenétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek ilyen helyzetben-külső vagy belső?

Figyelt kérdés

A sulimban van egy fiú akit már 4 éve ismerek. Belsőre maximálisan egyezünk, tökéletesen megfelel mindenféle elvárásomnak és boldog vagyok amikor vele vagyok. Egy baki van: külsőre egyáltalán nem az esetem, nem tudnám magam vele elképzelni kinézetre.. Ilyenkor az elvárásokból adjak lejjebb vagy várjak valaki olyanra, aki minden szempontból olyan, amilyen fiúra várok?

Ja és a fiú fülig szerelmes belém, már lassan egy éve fűzöget.

Előre is kösszi a tanácsokat, Kitti



2012. okt. 21. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
És te szerelmes vagy belé? Mert ha nem, akkor én a helyedben várnék egy olyanra, akibe az leszek, és tényleg minden szempontból olyan, amilyen fiúra vágyok.
2012. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi a fontos? A belső vagy a külső? Itt van egy srác akivel nagyon jól elvagy. Mire vársz?
2012. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is a külső én azt gondolom.

Ha éreznél valamit a srác iránt, akkor nem agyalnál ilyesmin.

Nem szabad összekeverni a barátságot a szerelemmel.

Ha jól el vagy vele, az még nem jelenti azt, hogy vonzódsz is hozzá. Ezt persze neked kell érezned...de én azt mondom, hogy a 4 év alatt kiderült volna ha van valami vonzalom a részedről is.

Ettől függetlenül meg lehet próbálni a kapcsolatot ha úgy érzed, és ha nem jó, bármikor kiléphetsz belőle.

Csak előbb tisztázd az érzéseidet.

Nem kell összejönnöd bárkivel csak azért, hogy legyen valakid.

2012. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
akármennyire is szeretném h csak a belső számítson ez nem így van, szóval túlságosan számít a külső:/ na nagyon nem az eseted akkor valszeg nem is lesz hiába vagytok el..
2012. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a barátzóna olyan szintjén van, amilyet a mai modern alkalmazott tudomány el sem tud képzelni.


Ha nem vonzó számodra, akkor hagyjad a párkapcsolatot vele. Barátok ugyanúgy lehettek, hogy neked számodra tetsző barátod van.


Ha meg eltűnik, miután mással jössz össze, csak azt bizonyítaná, hogy egy szerencsétlen. Normális ember nem tud 4 évet elviselni úgy, hogy tetszik neki a lány, de nem tesz semmi konkrétat, hogy összejöjjön veled. Nagyon gyáva lehet.

2012. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Darius azért nincs igazad. Külső vonzódás nélkül is lehet szerelem. Én már jártam így. A belső megtud szépíteni, de hát nem mindenki akarja ezt megérteni.
2012. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igaz amit mondasz, de van egy határ.


Illetve ha a srác nem jön be a lánynak annyira, viszont nagyon férfiasan viselkedik, akkor megtörténhet simán amit mondasz.

2012. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én bármikor gondolkodás nélkül összejönnék egy olyan lánnyal, aki nem tetszik, de belsőre maximálisan megfelel, akár a világ legjobb nője helyett is.


22/F

2012. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem rontanám el a barátságot. Szerelem nélkül nincsen kapcsolat, és ez előbb utóbb ki is derülne. Egy darabig biztos nagyon jól ellennétek, de amikor tovább kellene lépni, az már nem menne. Szerintem.
2012. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha külsőre nem egy adonisz attól még adni kéne egy esélyt.


Ha boldog vagy és szereted is akkor hajrá, mert ennél lehet, hogy csak rosszabbat fogsz találni aki üt ver megcsal és nem vagy vele boldog se...

2012. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!