Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz/lehet ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz/lehet ebből?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen összeismerkedtem egy lánnyal a fősulin, akivel addig csak látásból ismertük előtte egymást. Két napig facebook-on keresztül beszélgettünk elég sokat, aztán (mivel én is szerettem volna többet) és ő is tett 1-2 olyan megjegyzést, ami áthallásos, elhívtam randizni. Első randi, úgy sikerült, ahogy a Nagykönyvben meg van írva, és a végén megcsókoltam. Láttam rajta, hogy nagyon jól érezte velem magát, és azóta is napi szinten több órát beszélgetünk, ha meg tudjuk oldani, személyesen, ha nem, neten vagy telefonon.

Igen ám, de a randi után 2 nappal elmondta nekem, hogy neki most lett vége három hete élete első, és átlag tiniszerelmekhez képest hosszú (közel 2 éves) párkapcsolatán, és úgy érzi, hogy kedvel engem, de neki még időre lenne szüksége, és nem szeretne belevágni egy új kapcsolatba, és kért egy kis időt, hogy ezt tisztázza magában, plusz meg is szeretne még egy kicsit ismerni jobban.

Ezt természetesen megadtam neki, hiszen fontos lenne nekem ez a kapcsolat. Azóta is találkozgatunk, a szombati napot is együtt töltöttük, kellemesen éreztük magunkat. Este azt írta, hogy őszintén nem tudja, hogy pontosan mit érez irántam, mert az előző barátját tényleg mindenkinél és mindennél jobban szerette, és nem akar velem sem játszadozni, de nem tudja, hogy fog-e tudni annyit érezni irántam, mint az exe iránt, mert ő azt vallja, hogy az érzelmeit sajnos nem tudja befolyásolni. Ez pedig kicsit elvette a kedvemet.


Mindenek előtt, köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta ezt :D Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ebből lehet-e komolyabban valami, és ha igen, ahhoz mit tegyek, és esetlegesen mennyi idő múlva? Illetve ezt az utolsó részt vajon tekinthetem lekoptatásnak?


Mindenkinek köszönöm a választ előre is :)20/F (és 19 L)


2012. nov. 20. 20:08
 1/2 sörbi ***** válasza:

hááát hmm... figyelj, ha személyesen jól elvagytok neten meg ilyeneket ír... akkor öö nem tudom. :D Jó persze, ez nem sokat segített de elmondom egy tapasztalatom, hátha segít. :)

Nekem egészen eddig egy szerelmem volt, bizonyos okok miatt nem a legjobb választás volt részemről, egy évig együtt voltunk és utána én még másfél évig szerelmes voltam belé. Kb. most augusztusban jutottam el odáig, hogy tudom, 1000%-osan lezártam. De addig, az alatt a másfél éves időszak alatt, voltak kavarások, meg dolgok amik alakulóban voltak, de semmiből nem lett semmi, mert, hát miattam. Ha az a lány még nem tudta lezárni az exét, akkor szerintem értelmetlen, hogy összejöjjetek, mert a csaj mint mondta is nem akar Veled szórakozni, tehát úgy is szakítani fog. Annak meg gondolom Te nem örülnél. De ha vállalod a kockázatot, akkor hajrá, nem mindenkinél úgy működik, de én azalatt a másfél éves időszak alatt nem kezdtem bele semmibe, mert tudtam, hogy csak rosszat tennék. Remélem érted a zavaros gondolat menetem. Szerintem, ha szerinted megéri adj még időt a lánynak. Hátha. :) De ahogy gondolod.

2012. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Persze, tökéletesen értelek. Megér nekem annyit, hogy várjak rá. Csak attól félek, h esetleg végérvényesen "kiszeret" belőlem addig, amíg sikerül feldolgoznia a dolgokat.
2012. nov. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!