Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből még probléma később?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből még probléma később?

Figyelt kérdés

Már másfél éve ismerek egy lányt.Most 16 kezd komolyra fordulni köztünk a kapcsolat.Ő még ügye iskolába jár én viszont már idén dolgozni kezdtem.Reggeltől délután 5ig.

Így hét közben viszonylag keveset tudunk együtt lenni.

Szeretem viszont,azt sem akarom,hogy állandóan rám várjon.

Nem lesz ebből később probléma?

F20


2012. szept. 21. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem értettem hogy egy 16 éves miért jár egy 20 évessel
2012. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz, hat ha o sulis, addig tuti van mivel lefoglalja magat.
2012. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15 volt amikor megismertem.Akkor mondtam neki,hogy 16 éves koráig csak barátság lehet.

16 éves lett,és még mindig éreztünk valamit.Így tovább haladtunk.Viszont még mindig az elején járunk.

Nem tudom mit kell ezen problémázni.

2012. szept. 21. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:

miért lenne probléma?

csak gondolj bele ha elkezd ő is dolgozni nagy valószinüséggel neki is tovább fog tartani a munkaidő mint a suli.ennyi erővel minden ember egyedül lenne,hogy ne várjon rá a párja:D

2012. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!