Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
NEM TUDOM HOGY KÉNE VELE SZAKÍTANI

2012. nov. 21. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
koptasd le..egyszerüen mond meg van más vagy nem érzel semmit iránta,,ne okozzon problémát ez csak egy csaj,lesz még annyi mint a szemét ne kerits túl ngy feneket neki kizárólaga saját érzelmeid a számitanak senki másé..
2012. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 menta34 ***** válasza:
100%

Úgy, hogy utána bármikor a szemébe tudj nézni.


Azaz értelmes ember módjára... ne fészbókon, ne sms-ben, ne mások előtt, ne bántva, ne lenézve, ne leszólva, ne indok nélkül, ne részegen... :)

2012. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
helyes a legjobb ahogy elözö irta..gondolom a rutin:)
2012. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sms-ben
2012. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Egy Srác Asszem ***** válasza:
100%

Üdvözöllek szinglifalván , Te vagy a lakosság ! valahogy így.......

De most komolyan.... mit kell ezen elmagyarázni? Leültök 2esben hogy szeretnél mondani valamit. Elmondod hogy mi a gond és hogy már nem szereted úgy mint régen, és nem akarod megbántani, de vége kell legyen, mert ezt szeretnéd! ennyi

2012. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lényeg a fokozatosság. LE KELL ÉPÍTENI! egyszerűen hidegülj el, ne keresd a társaságát, legyél vele egyre undokabb, legyél vele hideg! Majd meglátod, hogy szépen rádun, kiábrándul belőled, és saját magától fog majd elhagyni. Ha szereted, tiszteletben tartod a lelkivilágát, de már nőként nem akarsz többé tekinteni rá, tehát kivágnád már a pi-csába, akkor tedd így. Miért rossz ha nem így teszed, hanem bejelented neki hiphopp,hogy vége, részedről elműlt a szerelem? Mert ő attól még továbbra is vágyódni fog hozzád, szeretni akarna, és össze lesz tőrve lelkileg. Ez pedig csak fájdalmat okoz a szerencsétlen éhenkórásznak. Ezért ajánlatos szépen meguntatni magadat vele fokozatosan, kb. másfél hét melóval jár ez neked, és aztán nem fog hiányolni többet. Mindneki megy a maga útjára. Én csakis így takarítanék el ,egy unott párkapcsolatot. Ápolni kell a másik lelkét. Ez van....
2012. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg őszintén elmondhatnád neki, hogy így érzel, vagyis nem érzel már semmit és véget szeretnél vetni a kapcsolatotoknak. Valahogy így!
2012. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Emberek ***** válasza:
mint amit előttem is írtak.. csak őszintén. minden félrebeszélés nélkül! először nagyon fog fájni mindkettőtöknek. de nem lesz belőle harag, ha őszinte vagy.
2012. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Stordy válasza:
Én is hasonlóképp vagyok, ahogy olvastam a kommenteket, az egyik hasznos tényleg, hogy másképp kell viselkedni vele mint eleinte, a másik az őszinteség. Most valahogy én se tudom hogy mondjam el neki hogy már nem érzek iránta semmit.
2017. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!