Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel? (Bővebben len)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátnőm is ennyi. 3 éve jöttünk össze, nagyon szerelmesek voltunk, aztán fél év után szakítottunk, mert részegen megcsalt, de 1 hónap múlva megint összejöttünk. Azóta mindketten Pesten tanulunk, és kolisok vagyunk. Nagyon jól megvagyunk, az ágyban is minden rendben, csupán annyi a probléma, hogy én már nem szeretem, és általában nem érzek semmit iránta, és ezért szeretnék vele szakítani. De mivel a megcsalós időszak után elég csúnyán viselkedtem vele, mind szexuális, mint mentális értelemben, már nem szeretnék több fájdalmat okozni neki. Hogyan szakítsak vele, hogy a legkevésbé legyen rossz neki? Plusz infó hogy elég féltékeny, és önbizalom hiányos.
2012. aug. 28. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy ennyi... finito...
2012. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hehe 16 évesen részegen megcsalja a hapsiját...tud élni!

Na de: állj meg előtte, v ültesd le, és mondd neki: Cica/baba/bébi/édes...stb. ne haragudj de már nem érzek irántaad semmit. Szerettelek, de elmúlt. Nem a te hibád, egyszerűen túl fiatalok vagyunk. De ha az ő hibája elmondhatod, h mit rontott el, hátha tanul belőle. Pl. h nem csaljuk meg a párunkat részegen fél év után...

Ennyi. Nem úszod meg fájdalom okozás nélkül, ez egy ilyen műfaj.

2012. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudod úgy beadagolni neki, hogy ne fájjon, ha ő még mindig szerelmes. Próbáld meg a legegyüttérzőbben, és úgy, hogy elmondod neki, hogy nem akarod becsapni, de ez neked nem működik tovább.


28/n

2012. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy ez nem az ő hibája, de már nem igazán érzel iránta semmit. kihült ez a kapcsolat és itt kéne befejezni. aztán a szokásos duma: sokat gondolkodtam, de hidd el, így lesz a legjobb ha lezárjuk ezt a fejezetet az életünkben. azért remélem továbbra is barátok maradunk. :P
2012. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

megcsalt fél év után 16 évesen? gratulálok :D gondolom az azóta történt afférokra szimplán nem jöttél rá v ő jött rá h nem kell azt neked tudni.


nyisd ki az ajtót állítsd irányba okozz a seggének 1 jó nagy erőhatást a többit meg bízd a fizikára.

2012. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Stordy válasza:

Ha van rá indok miért akarsz szakítani vele, hozd fel azt az emléket, amikor megcsalt, és mond neki hogy ez az oka annak hogy nem akarsz már tőle semmit.

Én teljesen más helyzetben vagyok. 1,5 éve vagyok vele együtt, nem csalt meg meg semmi, de az elmúlt 1 évben volt hogy nem egyszer veszekedtünk, és egyszer majdnem megtettem azt, hogy szakítok vele, mert már nem bírtam tovább, de sajnos kibékültem vele. Én már szinte semmit se érzek iránta, és nekem ezt a legnehezebb megtenni, hogy elmondjam. Valami ötlet?

2017. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!