Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi a fenét akar? (kopjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét akar? (kopjak, vagy nyomuljak? )

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki lakótársam fiúhaverja és olyan 2 hónapja együtt szoktunk bulizni. 2x már együtt is aludtunk (mert messze lakott) és próbálkozott volna erőteljesen, de visszautasítottam, mert volt barátom. Ő ezt tiszteletben tartotta, mondta is h ezt nagyon becsüli bennem h nem csalom meg. Aztán a sors úgy hozta, hogy szakítottam a barátommal, ő utána felém se bagózott, annyit se írt nekem, hogy "fapapucs", másfél hét után írt rám 1x de akkor se beszéltünk nagyon. Azért furcsállom, mert amikor itt van velünk, akkor flörtölünk meg simogat, stb, már mindenki azzal viccelődik, hogy mi ketten együtt... Tegnap elmentünk iszogatni a társaságunkkal, úgy volt, hogy jön ő is, de küldött egy smst hogy "Bocsi, Kingázok :$" és nem jött el... Most akkor mi van? Mit akar? Nem értem...
2012. nov. 21. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lekoptattad, keresett mást helyetted.
2012. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dugni akart és ennyi!
2012. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak addig voltál neki kihívás, amíg lett volna kitől elcsábítani téged. Most már könnyen megkapna, csak csettintenie kéne (ha neked is bejön), szóval lehet ez neki már túl egyszerű. És amúgy igen, valószínűleg csak megd.gni akart.
2012. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát amúgy fura, mert beszéltünk és azt mondta h még én kikosaraztam őt ki 2x harmadjára már nem játszik rá... Csak hát szakítás előtt vagy sem, én akkor sem akartam megcsalni az exem...
2012. nov. 21. 11:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Múlt héten jött át hozzánk utoljára, flörtöltünk meg minden, de nem akartam most magam odaadni így, mert nem olyan vagyok... Meg amúgy is csak egy órát tudott itt lenni, aztán haza kellett mennie.
2012. nov. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!