Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek! A párom be akár mutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek! A párom be akár mutatni a szüleinek. (? )

Figyelt kérdés

Már nagyon sokat mesélt róluk. Régóta vagyunk együtt és gondolta, hogy már idje lenne. Én nagyon félek. Mi van, ha nem tetszem nekik, vagy ha valami nagyon hülyeséget mondok véletlen és totálisan leégetem magam.

És valami kis ajándékot vagy valamit kéne vinnem?

Annyira tanácstalan vagyok. Ez az első kapcsolatom és nem szeretném, hogy rosszul süljön el.

15/L



2012. nov. 20. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rontasz el semmit. Biztosan mesélt már nekik rólad, így valamennyire ismernek már. NEm fognak nekedesni, ne félj.
2012. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ők is izgulnak. Nyugi, légy természetes, tisztelettudó, és add önmagad. Az se baj, ha megmondod neki, hogy izgulsz, ez még szimpatikus is lehet. Ajándékot nem muszáj vinned, de apukának egy üveg bor, anyukának egy doboz bonbon vagy virág szép gesztus, értékelni fogják.
2012. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne vigyél ajándékot, inkább viselkedj csak természetesen, lazán. úgysem az a céljuk, hogy leégessenek vagy azt lessék, milyen hibáid lehetnek. :)


21/L

2012. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szóval csak lazán. Az nehéz lesz :)

2012. nov. 20. 20:09
 5/7 anonim válasza:

én is vinnék ajándékot. a bor, csoki jó ötlet, de csinálhatsz vmit saját kezűleg is (Anyukáddal sütit - a muffin 30 perc alatt kész:)

És még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy gondolj bele, hogy mi lehet a legeslegrosszabb, ami történhet? és akkor mi történik??? elhagy-e a barátod miatta pl., vagy megnyílik-e alatta a föld ténylegesen?

semmi olyan nem történhet, ami ne válna a javadra!

és örülj neki, hogy a barátod annyira szeret, hogy a szüleinek meg akar mutatni és neked is meg akarja mutatni őket. ez jelzi, hogy fontos vagy neki.:)

hajrá! minden a legnagyobb rendben lesz.

2012. nov. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 21. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd ebből látszik h a barátod komolyan gondol rád mert már a szüleinek is be akar mutatni... Ajándék ahogy gondolod a saját kezűleg készített annyiban jó h azon jól látszik h fáradoztál azér h kis örömet szerezz nekik. :) Am ha nem vagy nekik szimpatikus akkor sem fogják leordítani a fejedet h mekkora .. vagy. De nem hiszem h ez lenne :D
2012. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!