Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik válaszát várom első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik válaszát várom első sorban de a hölgyek véleményére is kíváncsi vagyok, szerintetek örülni fog neki?

Figyelt kérdés
Szóval van nekem egy párom nem olyan régóta. Nem vagyunk azok a nagyon nyáladzós pár, sőt nem is igazán szeretjük ezt a nagyon csöpögős stílust. Ő igényes,divatos pasi és csak úgy spontán szeretném meglepni. Mivel nagy közöttünk a távolság így én ott leszek nála még ő dolgozik és arra gondoltam, hogy pár gyertya kíséretében tennék az asztalára egy ezüst fülbevalót illetve egy közös képet bekereteztetve... Szerintetek ez már a nyálas kategória? Vagy szimplán egy kedves gesztus? Kedves Férfiak egy fárasztó nap után ti örülnétek egy ilyen kis spontán ajándéknak?:) Természetesen mellé ki lesz szépen takarítva a szobája:)
2012. nov. 21. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy elterjedt, megint más, hogy így is a kisebbséget képviseli, és főleg a CR-fanokra jellemző.
2012. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor másként teszem fel a kérdést... Ha egy apró kis ékszerrel amit ti szívesen hordanátok illetve egy egyszerű képkeretbe tett közös képpel várna a barátnőd haza annak örülnél? Mellé kis gyertyafény és egy tiszta szoba...:D
2012. nov. 21. 18:24
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz ötlet :)

Én azt csináltam párszor, mikor az exem dolgozott, hogy kitakarítottam a lakást, összedobtam egy lasagne-t, vettem egy finom bort, letusoltam és egy szál köntösben vártam haza + 1-2 teamécses az asztalra :)

Tetszett neki :)

2012. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja és lány vagyok :)
2012. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te ismered a pasidat. A leírásod alapján (divatos, fülbevalót hord, képekkel van tele a fala) ő amolyan metroszexuális fazon.

Mivel én egészen más vagyok, én megijednék, hogy ennyire félre ismertek. De éppen ezért ő biztosan örülne neki.

2012. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Örülünk neki, hogy nem iskolás diáklány vagy..., de akkor meg pláne tudnod kellene, hogy most ez bejönne-e neki vagy sem.

Amúgy meg igen elterjedt, hogy a pasiknak fülbevalója van, de akkor sem ez a megszokott sokan ezért is csodálkoznak, ja meg azon, hogy ez általában "fiús" ötlet...


Takarítsd ki a szobáját, főzz valami finomat mindenféle gyertyás sallang nélkül aztán meg meglepheted az ágyban valamivel...

2012. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!