Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen, úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen, úgymond "tökéletes" lánynak miért nincs barátja?

Figyelt kérdés

Megismertem mostanában egy lányt, eléggé jóban lettünk(én is lány vagyok, szóval csak barátilag értem), és tegnap nagyon meglepődtem rajta. Tudtam, hogy nincs barátja, de azt hittem azért, mert nem is akar. Erre kiderült, hogy nagyon is akarna, csak valahogy nem jön össze neki.

Pedig egy kivételesen szép lányról van szó, nagyon szép arcú, jó az alakja. Az öltözködése mondjuk picit fura, de egyáltalán nem ízléstelen, inkább olyan külföldies, szóval olyan divatosan stílusos, de semmiképpen nem átlagos.

Okos, jó a humora, bár picit ironikusnak tűnik nekem. Természetre inkább az a barátnőtípus, nem egyéjszakás csaj.

Mikor kérdeztem tőle, miért nincs barátja, azt mondta, azért, mert törölte magát facebookról, bulikba pedig ritkán jár, olyankor is általában a barátaival, iskolatárssal pedig nem szeretne járni. szóval egyszerűen nincs hol ismerkednie. Tényleg ez lehet az oka? Egy ilyen csajhoz nem szoktak csak úgy utcán is odamenni?



2012. nov. 21. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

De ez téged miért érdekel? Vagy nem is a barátnődről van szó, hanem rólad? :) Nem gáz :)

Igazából valószínűleg azért, mert nincs olyan srác, aki megfelelne neki.

2012. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A leírtak alapján úgy tűnik,túl magasra tette a lécet,válogatós,illetve talán kicsit riasztó is lehet ez a nagy tökéletesség a fiúk számára.
2012. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Jaja, félünk a tökéletestől :D
2012. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem mernek nála kezdeményezni
2012. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert nagyon válogatós, és csak a legjóképűbb srácoknak ad esélyt. Biztosan kezdeményeznek nála az utcán is, csak aki nem üti meg a Brad Pitt szintet, azt elhajtja.
2012. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Félnek a tökéletestől, mert akkor ők nem érzik magukat tökéletesnek :D zavarja őket.
2012. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nem félek a tökéletestől... legalábbis nem jobban, mint mástól :D Én az emberektől félek úgy általában :D
2012. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Hallottam már korábban is ezt a túl tökéletes dolgot, csak nem hittem volna, hogy tényleg a való életben is ez így működik.

Azt, hogy külső téren mennyire teszi magasra a lécet, mondjuk tényleg nem tudom. És nem rólam van szó, csak azért érdekel, mert meglepődtem, hogy egy ilyen lány, aki akar barátot, nem talál.

2012. nov. 21. 21:05
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

őszintén sajnálom ezt a lányt!

(a túlzott szépség)átok is lehet.

mai világunkban a csillogás,siker,pénz a trendi. a nagyon csinos nők is szeretnek feszíteni az oldalukon helyes,vagy nagyon gazdag férfiakkal az oldalukon.

Ám mindez nincs ingyen és nem elég a szépség,mert ezek az urak maximálisan kiélvezik a lehetőségek adta előnyüket,nem törődve az emberi érzésekkel és csak idő kérdése,hogy a "nagyon csinos" nőből egy kiélt,megtört ideg roncs lesz.

ez a nagy általánosság.

persze vannak kitételek,de ez nem jellemző...

Az a szépség aki észreveszi az egyszerű,ám tisztességes és hálás férfit,annak teljes és boldog élete lehet,még akkor is amikor a szépség már csak a múlté lesz..

2012. dec. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
86%

az a baj, hogy a fiúk tényleg megijednek a szép, sikeres lányoktól.

meg hát ezek nem is állnak szóba mindenkivel

az is lehet azt hiszik, hogy őneki már van valakije, vagy h bárkit megkaphat!

2012. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!