Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Milyen a tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Milyen a tökéletes este + éjszaka a párotokkal? Pl: gyertyafényes vacsi utána masszázs.

Figyelt kérdés

Az aktus részére is térjetek ki, milyen a tökéletes, pl: a nő orálisan kielégít, míg te újratöltesz addig kinyalod, aztán a többi.

Kort is írjatok!



2012. nov. 14. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából én minimalista vagyok,elég ha főz egy jót,közben jól elvagyunk,az ágyban meg nem lusta.Az összes barátnőmtől keveset vártam el,mégis soknak bizonyult...
2012. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát ha szereti egymást két ember,akkor már az szép és tökéletes,na meg az hogy együtt lehettek!Jöhet a vacsi,de én a masszázst kihagynám!Az orális sexet se erőltetném de ha akarja!Én meg persze simán kinyalom az nem gond :) aztán jól meglovagoltatom hogy az aktus végén az egész teste remegjen :)!30/F
2012. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni hogy egy jó estének miért kell minden esetben szexel végződnie...
2012. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kell azzal végződnie? Akk számodra milyen a tökéletes este a pároddal? Tényleg érdekel, kérlek írd le!
2012. nov. 15. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Séta, vacsi, filmnézés, beszélgetés, alvás


avagy


Séta, vacsi, beszélgetés, alvás



Csodálkoznak egyesek hogy kiégnek meg ráunnak a párjukra mikor naponta 6x egymásnak esnek.


Naponta 6x kellene a kedvenc kajádat enned 1 hét múlva már a füleden jönne ki és rá se bírnál nézni. Ez mással is így van, nem csak a kajával!

2012. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Két dolog: Sztem egy libidós pasi nem unja meg a szexet.

A másik meg az, hogy nekem is az a tapasztalatom, h a férfiaknak már eléggé alacsonyra kell, tenniük a lécet, mert különben még annyi szexet sem kapnak, mint amúgy.

Isten ments, h a férfi bármit kritizáljon, mert akkor a nők szexmegvonással tolerálják.

Egyébiránt a kérdésre a válasz: hazaérek munkából, az asszony szép kis lenge ruhában fogadván (szoknyás, nem nadrág!), egy mosolygós, édes búgós sziával köszöntős csókkal üdvözöl, amint belépek az ajtón. Majd a már KÉSZ vacsora vár az asztalon. Evés közben meg-meg csókol, simogat, keveset beszél (testbeszéd inkább).

Kaja után megfürdetjük egymást -> együtt fürdés (+ kis játszadozás, orális, meg minden).

Aztán a ház minden zugában, mint a nyulak. Majd a párunkban maradva egy jó mély alvás. S éjjel még arra ébredvén, hogy furulyaszó hagyja el a száját:) S kezdődik a következő felvonás.

2015. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vok, 30F
2015. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5-ös hozzászóló vajon lány volt-e? Ők szokták ezt a kamudumát tolni. Főleg, ha a libidójuk alacsony és nem értik, vagy nem is ismerik a férfiak hormonműködését.
2015. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!