Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet legkönnyebben velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet legkönnyebben velem egykorú ismerősöket / barátokat szerezni? 25F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves srác vagyok, és amióta véget ért a suli és el kezdtem dolgozni, nagyon nehezen tudok ismerkedni, barátnőt találni. A munkahelyemen, nálam sokkal idősebbek dolgoznak. Dizsiben nem igazán sikerült tartós ismerettséget kiépíteni, barátnőt sem sikerült még találni. Olyat igen aki max 1 hónap, vagy 1 2 éjszaka. Dolgozom reggeltől kora estig, és utána már nagyon nehéz bárhol is ismerkedni, utazás közben sem szerencsés, nem igazán jött még össze semmi abból, amikor utcán buszon metrón villamoson ismerkedtem.

Azt vettem észre 25 éves korban már az emberek sokkal zárkózottabbak, és sokkal inkább sz@rják le az új embereket, inkább a régi meglévőkkel vannak elfoglalva, vagy azokat is hanyagolják. Sok lánytól kaptam már meg, hogy nincs már hely az életében új ember számára, nagyon elfoglalt. Mit tehetek?



2012. nov. 13. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyen sok pénzed, rögtön lesz körülötted egy csomó "barát".
2012. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is azt látom,hogy a huszonévesek már bizony zárkózottabbak. 24F
2012. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát talán ne diszkóban próbálj ismerkedni/barátkozni. Inkább keress magadnak valami hobbit, ahol társaságban lehetsz, esetleg járj el rendezvényekre. Egyébként az tény, hogy huszonévesen a legtöbb embernek már nagyjából kialakult köre van, és nem mindig fér bele +1 ember. A lányoknál meg szerintem ez inkább kifogás/elutasítás lehetett, nem akartak tőled semmit, és ezt így adták értésedre.
2012. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval.Ilyen korban már lennie kell egy haveri körnek, akikkel együtt lóghatsz. Persze ettől még bármikkor lehetne új ismeretséget kötni. Én is szívesen elszakadnék az enyémtől, ismernék meg új embereket a "régi arcok" mellett.Többjüknek barátja/nője van, én szingli vagyok.Ezért ők már inkább velük töltik a 7 végét ahelyett hogy beülnénk vhova.Ez így szar. Ismerkedni meg tényleg szinte lehetetlen...

26/L

2012. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedni akarsz lányokkal, akkor maradnak a társkereső oldalak , mivel írod hogy reggeltől estig dolgozol. Barátokat meg hát nem is tudom hol szerezhetnél....nekem sincs sok (2) az bnőmet az iskolában ismertem meg, a legjobb barátomat pedig ezen az oldalon :) , úgyhogy soha se tudhatod hol találsz barátot/párt. És csak veled egykorú lány jöhet szóba,2-3 évvel fiatalabb/idősebb lány nem? Amúgy én is szívesen barátkozom, mivel se a bnőm se a barátom nem tartózkodik magyarországon.

22/L

2012. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

22L nak üzenem, és mindenkinek, hogy természetesen van kedvem ismerkedni bárkivel, írjatok privát üzenetet. Noss a korkülömbség sem akadály. :)

Valóban énis ezt látom hogy 20 - 27 kor alatt még eljárnak ide oda, efölött azonban a többség otthon ülős, vagy baráttal filmet nézős élet stílust választja. Nem gondolom azt, hogy az baj lenne ha a párjával van valaki, azt viszont igen, hogy az a baj ha túlzásba viszi, és más embereket ezzel kitaszít az életéből. Természetesen ha valaki szerelmes, akkor az első a szerelem, és azt is tudom hogy olyankor nagyon nehéz megtartani az egészséges egyensúlyt, a többi emberi kapcsolat és a párkapcsolat között. Nekem volt hogy sok ismerősöm volt, még 8 évvel ezelőtt, ám azt vettem észre, hogy mostanában a kortársaim tartják maximum 10 emberrel a kapcsolatot nap mint nap, a többieket szépen lassan lekoptatják. Pedig nekem akármennyi ismerősöm is van, mindig jut helye új valakinek az életemben. Valahogy a nyitottság hiányát látom.

2012. nov. 14. 19:01
 7/12 A kérdező kommentje:
22L, kérlek nézd meg a gyakorikérdésekes üzeneteid :)
2012. nov. 14. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd, nem mindenki egyforma, és attól, hogy szerinted egyesek túlzásba viszik az "otthonülést", lehet, hogy nekik ez pont jó, és nem akarnak több embert maguk köré.Nem feltétlenül a nyitottság hiányáról van itt szó, inkább arról, hogy kialakul az emberek körül egy olyan csoport, amit "el bírnak tartani", érzik, hogy kb. ennyi emberrel tudják viszonylag folyamatosan tartani a kontaktust. Nem az számít, hogy hány ismerősöd van, hanem a kapcsolatok minősége. Egy idő után már úgyis képtelen vagy kezelni ezt a rengeteg ismerőst, és az újak "bejövetelével" a többi hátrébb szorul, mert egyszerűen nem jut rájuk időd, nem érdekelnek a problémáik stb. Az ismerősök meg azért "ismerősök", mert nem annyira fontosak, mint pl. a barátok, így egy idő után természetszerűleg elkopik a viszony.
2012. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És milyen igazad van 19:17 es! De ha én elrontottam azt az időt, amikor az ismerkedések ideje volt, akkor most mi a helyzet? :D
2012. nov. 14. 19:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is "elrontottam", de megpróbálok nem görcsölni rajta, majd kialakul valami. Azt tudnám tanácsolni, hogy keress valamilyen társas hobbit, ahol nem csak felszínes ismeretségeket lehet kötni. Ez azért lehet jó, mert a társaság nagyjából állandó, közben meg tudod ismerni a többi embert, és láthatod, hogy ki lehet az, akinek esetleg hasonlóképpen nehezebben megy az ismerkedés, így valószínűleg neki sem lesz kedve ellenére, ha mondjuk veled bővítheti a talán nem túl nagy ismeretségi körét. Nem tudom, a munkahelyeden mennyivel idősebbek az emberek, de ha esetleg velük is elmész valahová, akkor ott is találkozhatsz korodbeliekkel.
2012. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!