Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyi ajándékötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándékötlet? Fiúk, help!

Figyelt kérdés
Barátommal lassan fél éve leszünk együtt és arra gondoltam, hogy karácsonyra összeállítok neki egy pasis csomagot. Olyan dolgok kellenének bele, amik hasznosak, plusz olyan dolgok is amik nem használódnának el, szóval még évek múltán is emlékezne, hogy azt tőlem kapta. Gondoltak veszek boxert, feliratos felespoharat...de még kéne valami....ötlet? :)

2012. nov. 21. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
egy fasza ing esetleg...
2012. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyakkendő egy bögrével erre biztos nem fog számítani:)
2012. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a boxer az jó,meg a fegyencedzés könyvet még mellé.
2012. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pénztárca? Lehet, hogy elcsépelt, de nekem jól jönne, mert elhagytam... És az biztos, hogy használná is.
2012. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szokogreta válasza:
egy kellemes férfiparfüm esetleg :)
2012. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!