Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A határozottság, olykor egyenlő a bunkósággal, vagy tévedek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tévedsz:) Pontosan így van.
2012. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A nők sajnos ezt hiszik. De inkább úgy gondolják, hogy a bunkóság egyenlő a határozottsággal.
2012. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bino ***** válasza:
Hát néha igen, viszont az is fontos ,hogy milyen szituációban számít bunkóságnak :s
2012. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tévedsz, én nem szeretem a bunkó pasikat, viszont ha valaki határozott, az irtó vonzó. A kettő között van különbség, és nem tudnék mondani egy alkalmat sem, hogy az, hogy valaki határozottan viselkedett, mások által bunkóként lett volna elkönyvelve...
2012. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nőknek ez fontos a párválasztásnál, tehát akkor nem jelent problémát az se, ha olykor tapló mód bánnak velük?!
2012. nov. 22. 16:12
 6/14 anonim ***** válasza:
nemhogy nem jelent problémát, még örülnek is neki. Elmebetegek!
2012. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tévedsz.
2012. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalatom, ha valaki határozott némely embertípus bunkónak is titulálja, pedig szerintem csak életképes és nem szerencsétlen, ennyiiii
2012. nov. 22. 16:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező amúgy, egy csomó helyzetben amikor kiállok az igazamért már le voltam bunkózva. pfff. Na nem mintha különösebben érdekelne:D:D De attól még ez így van. 24F
2012. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na ugye, én sokkal inkább értékelem az őszinteséget, mint az álszenteskedő szemembe vigyorgyós hátam mögött kibeszélős sutyernyákokat.
2012. nov. 22. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!