Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit fogtok venni a barátotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fogtok venni a barátotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert nekem semmi ötletem nincs. 1.5 éve vagyunk együtt, de már kapott nem 1x ruhát, borotválkozógépet, parfümöt stb. Tárgyas ötletekre lennék kíváncsi nem vacsira, utazásokra (meglesz Bécsbe), meg nem is Wellnes hétvégére hanem valami elektronikus, digitális készülékre gondolok vagy hasonlókra.

2012. nov. 22. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, de ha szakítanátok engem keress meg! :)))
2012. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szakítás valószínűleg nem lesz mivel lassan összefogunk költözni, de azért köszi a semmit :D
2012. nov. 22. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a legjobban egy külső akkumulátornak örülnék, mert nem tudom annyit használni az okostelefonomat, amennyit a kedvem tartja.
2012. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet :)
2012. nov. 22. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
én polót és DVD-t fogok neki venni mert ő imádja az izlésem. am neked ajánlom hogy vegyél neki órát vagy fülhallgatót azt a nagyobb fajtát. tudom h nem sokat segítettem...
2012. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Festek neki egy képet.
2012. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!