Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk!? Születésnapi tortának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!? Születésnapi tortának házi vagy bolti -nak örülnétek jobban?

Figyelt kérdés
megakarom lepni barátom, és sütni tudok.
2012. nov. 22. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mind1..
2012. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
házi.
2012. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

gondolom bolti alatt cukrászdára gondoltál valami normálisra,


de valójában mindegy.

2012. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát igen arra gondoltam :D
2012. nov. 22. 19:14
 5/15 anonim ***** válasza:
jó mert tudod áruházakban is lehet kapni ilyen gagyibb tortákat...
2012. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én csináltam barátom szülinapjára egy tortát, és a kérdést meglátva ez volt a reakciója:


"1000 is inkább a házi venomos torta :3

még ha kicsit érdekesen

is sikerült

:3"


('Venom' egy képregénykarakter. :D)


szóval HÁZI! :D

2012. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én párom mindig házit szokott kérni, mert jobbat tudok sütni, mint amit a cukrászdákban lehet kapni, ő meg elég válogatós.
2012. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hányok a krémes fos tortáktól, meg a túl édesektől is, szóval alap, hogy valamilyen házi gyümölcstorta.
2012. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Házi, bár én úgy szeretem a tortát, hogy eccerű' tészta, meg rá csokikrém és kéééész :DD
2012. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem végül is mindegy lenne. A házi tortában annyi a "különlegesség", hogy te készíted, tehát benne van a "szereteted", így ennek nagyobb a "gesztusértéke". Olyan szempontból viszont mindegy, hogy így is, úgy is gondolsz a barátodra. De szerintem a barátod biztosan örülni fog annak, ha sütsz neki valami finomat.
2012. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!