Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss szakítás után küldenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szakítás után küldenétek egy születésnapi köszöntőt?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ilyen helyzetben, nem tudom mit illik tenni... Engem dobtak ki.
2012. jún. 23. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én küldenék. Ne vidd túlzásba, csak egy sima boldog születésnapot, vagy isten éltessen, különben félreérti.
2012. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem,ne alázkodj meg,ah már dobtak!
2012. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is írnék neki, de csak annyit, h boldog születésnapot, semmi mosolyfej!!!
2012. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem megalázkodás, basszus. Írsz annyit, hogy "Boldog Születésnapot!" és kész. Nekem első barátnőm (ő 15 volt én 18) minden szüli és névnapomra ír, meg én is neki. Jóban maradtunk, ennyit megérdemel mindkettőnktől a másik, ha már 1 évig kitartottunk egymás mellett:D
2012. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, most 25 vagyok.
2012. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ajándékot is vettem, meg szexeltem is vele a szülinapján (nem amiatt, csak így jött ki), pedig 1 hete voltunk külön (5 éves kapcsolat volt)...

Attól még felköszöntheted.

2012. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
èn is NEM!
2012. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!