Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miből látjátok valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből látjátok valakin, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Tehát nem azt, hogyha tetszetek neki, vagy szimpatikusnak tart, hanem ha tényleg szerelmes.

Milyen jelek azok, amiből tudjátok, hogy az illető belétek szeretett? (Ez lehet olyan is, ami ránézésre feltűnik, de lehetnek ezek tettek is, bármi)

Ja és nem tanács kell, van párom és tudom, hogy szeret, csak elgondolkodtam ezen a kérdésen. :)


2012. nov. 22. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy rám néz, plusz amit megtesz vagy elvisel miattam csak azért hogy nekem jó legyen és nem csak arra van rá állva neki mi kell mi fontos
2012. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, nem szoktak belém szeretni :(


a párommal előbb kezdtünk járni, aztán hamarosan szerelem is lett, de nem tudom megmondani mikor alakult ki és hogyan, egyszerre csak úgy benne voltunk és kész :)

2012. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet leírni vagy elmagyarázni... egyszerűen ránézek a barátomra, és érzem :)
2012. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!